Přejít na obsah

1.4 TSI G-TEC (CNG) 81 kW


Jirka37

Doporučené příspěvky

Zdravím Vás pánové a dávám zde info ze servisní prohlídky. Byl jsem po 2 letech , stav tachometru 27 500km.

Provedena výměna oleje, filtru, kontrola potrubí CNG, nechal jsem si vyměnit i kabinový filtr(MSkraj) a vyčistit klimu. To vše za 3800Kč.  Olej 5W40.

Žádné výrazné závady se neobjevují, trvalo to i s papírováním 1:56min.

Auto bez závad, akorát teď párkrát nahlásil infotainment, že akumulátor je slabý. V servisu mi naměřili 10,7V. Jezdím krátké 9km tratě, takže to s tím spojuji, nevím zda máte podobnou zkušenost s akumulátorem....?

 

Zdar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, RadimX11 napsal:

JirkaBrno:   znát v autě to není, pokud si s tím jel, tak to víš... a na novou verzi bych také nečekal, jedinou výhodou je více CNG

Znát to rozhodně je. Jak na dynamice, tak na jízdních vlastnostech, kdy především na sněhu, ale i za mokra, je velký problém s trakcí na předku.

No a ta "jediná výhoda" je právě asi největší nevýhoda starší generace, tedy malé nádrže na plyn. Co já bych dal za 21Kg nádrže....

Editováno: , autor: guam
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Marty81 napsal:

Zdravím Vás pánové a dávám zde info ze servisní prohlídky. Byl jsem po 2 letech , stav tachometru 27 500km.

Provedena výměna oleje, filtru, kontrola potrubí CNG, nechal jsem si vyměnit i kabinový filtr(MSkraj) a vyčistit klimu. To vše za 3800Kč.  Olej 5W40.

Žádné výrazné závady se neobjevují, trvalo to i s papírováním 1:56min.

Auto bez závad, akorát teď párkrát nahlásil infotainment, že akumulátor je slabý. V servisu mi naměřili 10,7V. Jezdím krátké 9km tratě, takže to s tím spojuji, nevím zda máte podobnou zkušenost s akumulátorem....?

 

Zdar

Ahoj, olej si měl vlastní? Nebo jejich? Já byl na servisce minulý týden, stav 26700km, výměna oleje, filtru, kontrola CNG potrubí, ale nečistil jsem klimu a cena 4700kč . Do jakého servisu jezdíš?.. Jinak potíže s baterkou taky nic a to jezdím cca 8km trasy BEZ start/stop.

Editováno: , autor: Cocka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 2. 2018 na 14:11, TraCker napsal:

Ahoj. Chystam se koupit lehce jetou o3. Rok dva starou. Uvazuji taky o CNG verzi. Jak je na tom s vykonem? Samozrejme kazdy ma predstavu jinou. Ale courak to snad nebude coz? Da se pripadne udelat chip na vyssi vykon? 

 

Jede to prakticky stejně jako 1.2TSI/81kW. Sice je vykon totozny a auto s sebou taha obrovska kvanta balastu, ale ta 1.4TSI EA211 je dobry motor a mam takove podezreni, ze deklarovany vykon 81kW je obdobne jako tomu byvalo v minulosti pomerne dost "podceneny".

 

U dieselu je to trochu jinak, auto tak "nekope". Ac turbo, tak to ma vice linearni prubeh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejvestsi nevyhoda na tom aute je ta trakce. V zime navic jeste horsi, je treba davat obrovsky pozor v kazdem kopecku po zastaveni je konec. Gumy se sjizdi hodne. 

Planuju na pristi zimu koupit automaticke retezy od IPG protoze je to fakt masakr. Manzelka si ze 4kolky tezko zvyka... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, bojler napsal:

 

Jede to prakticky stejně jako 1.2TSI/81kW. Sice je vykon totozny a auto s sebou taha obrovska kvanta balastu, ale ta 1.4TSI EA211 je dobry motor a mam takove podezreni, ze deklarovany vykon 81kW je obdobne jako tomu byvalo v minulosti pomerne dost "podceneny".

V jednom testu SM to mělo na brzdě na benzín 96 kW / 215 Nm s tím, že na CNG byly tyto hodnoty obdobné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nevím, ale já nic takového nepozoruji. Naopak to jede lépe na benzín. Nepatrně. Ale na benzín to teda žere jako prokopnutý. Asi tím, že je to nějak primárně upravený na plyn, tak na benzín to bere tak o litr a půl víc než čistě benzínová OIII 1.4 TSI. Svoje asi taky dělá ta hmotnost, kterou si to sebou tahá neustále.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přešel jsem z BMW X1 135 kW xdrive, tam se dal plyn zarazit do podlahy a problém s trakcí nebyl. Nicméně u Octávky nepozoruju nějaké výrazné potíže s prokluzem, chce to prostě jen trochu víc citu při rozjezdu a nezašlapávat to na jedničku do podlahy, prostě to auto je vzadu těžké a má tendenci sedat na zadek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerekl bych ze je to o rizeni. Ale je to o terenu ve kterem se pohybujes. V horach na ujezdenem snehu s novyma gumama se muzes rozkrajet a neujedes. Tam je ta 4kolka nenahraditelna. Nadruhou stranu kvuli par tydnum kdy je snih je zas ta 4kolka zbytecny prepych. Je to otazkou priorit ovsem o3gtec je znacne horsi trakcne nez o3 1.4 110kw mam to vyzkousene na sve Beskydske  kopcovite trase, ale to se vseobecne vi. Ja jen potvrzuju raktickou zkusenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo no, zrovna včera, blbá křižovatka s hustým provozem, dávám přednost, otevře se kratičké okno, tak vyrazím, s citem ale svižně, no hrabačka a kdyby na hlavní nebrzdil, tak jsem to dostal do boku. To se mi s benzínovou služební OIII 1.4 TSI nikdy nestalo, ten rozdíl v trakci je velký a právě toho, co se mi stalo včera, se strašně bojím a dávám si na to pozor a přesto se stalo, tentokrát asi nejhůř za celou dobu:huh:

Editováno: , autor: guam
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezdím s touto Octávií od listopadu a nebýt sněhu, tak je to super auto (dlouhodobý palubní průměr 3,8kg/100km).

Bohužel, co jsem na loňském sněhu s Octávií 1,9TDI vyjel bez zaváhání, letos s G-tecem nevyjedu (obé Combi předokolky).

Také v ostřejších zatáčkách na sněhu, nebo na mokru je G-tec oproti bývalé 1,9TDI nesrovnatelně horší, neřku-li až nebezpečný.

V kopcích také občas slyším "řehtání ventilů" (nejedná se o podtáčení), po podřazení řehtání neustane, přestane až dám nohu z plynu a pak opět silně přidám.

 

PS: z neověřeného zdroje - Škoda prý zvažuje po Octávii a Citigo úpravu dalšího modelu na CNG+BA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...