Přejít na obsah

1.4 TSI G-TEC (CNG) 81 kW


Jirka37

Doporučené příspěvky

Kubino-pravděpodobně máš peněz spoustu,takže Ti je jedno kolik kde necháš.Přesto,ač jsi je ve svém životě asi nepotkal existují lidi,kteří tolik peněz nemají.Nenapadá mne,co Tě tak pobuřuje na tom,že nechci platit ceníkové ceny a snažím se vyzkoumat,jak neplatit víc,než je nutné.

Proto Tě poprosím,laskavě si mne nevšímej-od Tebe auto nekupuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už s tím někdo jezdil, reálné zkušenosti, dojezd ? Případně jak a jestli vůbec se chystají nějaké úpravy, povolující vjezd CNG aut do garáží apod. ? Mě to celkem zajímá, u nás ve firmě jsou k tomu nakloněni, ale zatím u dealerů ty auta nejsou...teda ne že by mi to vyměnili za TDI, ale jde mi hlavně o tu ořezanou 1.4, jak to jezdí apod.

 

Ještě trochu k OT - každý ať přeci zaplatí kolik chce, hravec jistě přidá ještě něco nad list price aby prodejce vydělal a bude spokojen, normálně uvažující člověk hledá samozřejmě levnější variantu a ty možnosti tu jsou, tak proč ne. Na nás taky zákazníci cenově tlačí tak nevidím důvod, proč bych já neměl tlačit na dodavatele (aut nebo čehokoli jiného).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kubino-pravděpodobně máš peněz spoustu,takže Ti je jedno kolik kde necháš.Přesto,ač jsi je ve svém životě asi nepotkal existují lidi,kteří tolik peněz nemají.Nenapadá mne,co Tě tak pobuřuje na tom,že nechci platit ceníkové ceny a snažím se vyzkoumat,jak neplatit víc,než je nutné.

Proto Tě poprosím,laskavě si mne nevšímej-od Tebe auto nekupuji.

Kdo tady mluvil o tom, že mám dost peněz. Jen nesnáším týpky co si myslí, že z nich hačá svět na zadku. A to že jsou lidi co peníze nemají neznamená taky, že budou skuhrat že je nemají a někdo se nad nima slituje(oni by to neudělali taky). Vždyť je nikdo nenutí si kupovat na co nemají a raději buď píší takové věci á la "neodolatelnou cenu", nebo pomlouvají za každou cenu a nebo napíší "od Tebe auto nekupuji". A kdo se bavil o ceníkových cenách taky nevím. Za x let v byznysu vím, že Ti co se první baví o ceně mají jen většinou čouhající slámu z bot a stejně nic nekoupí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pořádku,potkali se holt dva světy,znalec byznysu ukázal týpkovi se slámou bot,kde je jeho místo.V tomto klání jsi jednoznačný vítěz.

 

K tématu,lze někde zjistit,jakou úpravou motor prošel,jak jsou řešeny rozvody,modifikace nebo rozdílnosti od klasického motoru 1,4TSI verze 90kw ?

Editováno: , autor: hopa26
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hledal jsem na webu a nic nenašel, ale matně si vzpomínám, že někde psali o jiném kompresním poměru a i nějakých dalších úpravách na motoru co se týče konstrukce...

Prodejce, mi potvrdil že to vychází z 103 kW verze 1,4 TSI, jsou jiné ventily, časování, možná hlava (což by napovídalo tomu kompresnímu poměru a menšímu krouťáku)

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, nevím, průměrné stáří vozového parku v ČR je aktuelně (k 02.2014) - 14,2 roků a stále stoupá... takže, ač to dneska zní divně, řada OIII tady bude jezdit za 20, 25 roků...  :kol-28:

 

...a za tu dobu možná CNG bude už běžné palivo budoucnosti (čerpací stojan na každé beznínce atd.)... a nebo taky ne... :kol-43:

Editováno: , autor: Napalm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oprava- ne že nemá. NESMÍ !!! A nakonec proč by měla? Na větší proběhy kilometrů jsou tady TDI a ti co najezdí do 10000 km za rok mají stejně i tak auto na minimálně dvacet let a ti co najezdí víc a touží po benzínu, potažmo CNG jim na to "vydělá" aby ho co 4 roky s cca 100000 km vyměnili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do 14-20dní budu přebírat novou OIII GTEC, tak se pochlubím, a poreferuji. Jinak z ceníkové ceny (dle konfigurátoru) Ambiente + byla cena -15%, takže kdo umí smlouvat, ukecávat, votravovat, tak mu to výjde a cenu dolů daj, každopádně daj obvykle jen 8-10%, u nového Yeti daji klidně 10% ihned bez kecání

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...