Přejít na obsah

Problém při tankování nafty


Trnka46

Doporučené příspěvky

Zdarec chlapi,

 

chci se zeptat, včera se mně při tankování na OMV stalo, že pistole nešla celá zasunout do nádrže, musel jsem u toho stát, a tankovat po troškách, protože když jsem ji stlačil víc, vypínala.

Fyi., nestál jsem u TIR stojanu ani tam nedával benzin:)

Běžně tankuju u Shell a tam problém nemám.

 

Někdo s podobnou zkušeností?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, no mám rovnakú skúsenosť. Tiež som tak musel pumpovať len po troškách. Po 10 litroch už šla zasunúť. Pravdepodobne bola zatuhnutá klapka ktorá má brániť použitiu zlej pištole, ajkeď až taká zima zas nebola :-/ Tak uvidíme či sa to bude opakovať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už nahoře jsem psal, že jsem nestál u TIR stojanu :) Nechápu, stalo se mně to poprvé. Během dvou dní při tankování, obě na OMV. Při prvním jsem u toho ještě vydržel stát a natankoval plnou, druhý den už jsem vzal jen za 500,- a dotankoval jinde.. Stejné, jak píše Zelo7.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 rok později...

Podle toho co píšeš nejde tedy o pistoli a chyba bude zřejmě někde kolem nádrže. Začal bych asi tím jestli není v hrdle nějaká překážka, pokud nejsi první majitel můžeš tam najít zajímavé věci, např. silonku :) Jo a koukni na nádrž jestli není splasklá.

Editováno: , autor: šulda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

trochu to tady oživim, mám OII (2006) a taky pozorju při tankování, že mi pistol nejde zastrčit uplně, ale zase ne jen kousek a hlavně nevypíná se. Zasunu pistol asi tak do její půlky a dál to nejde... Je to normální, nebo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 3 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...