Přejít na obsah

Zajímavosti na prodej


SUP1

Doporučené příspěvky

Myslím, že není od věci založit toto téma

Vkládejte sem Superby I, které Vás zaujaly v inzerátech a aukcích. A taky sem vkládajete i vozy, které třeba znáte a víte, že prodejce lže, že byly bourané a nezajímavé, nebo naopak velmi zajímavé. Nevkládejte Vaše inzeráty

myslím slušné téma na debatu a zároveň pomoc někomu, kdo o koupi Supa uvažuje.

Já začnu první:

 

http://www.sauto.cz/osobni/detail/skoda/superb/14831398?goFrom=list

Toto v žádném případě nekupovat. Je evidentně jasné, že auto jezdící na E85 mohlo být těžko servisováno v autorizovaném servise se zápisem do servisní knížky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle všeho SUP jednoho zdejšího člena (se kterým jsem si hned padnul do oka :kol-27: ):

Najeto 219tis a už takový rozsáhlý servis? Buď je kluk fanda (což asi není, jinak by to neprodával), nebo v tom předtím jezdilo hovadský prase, (když to takový servis potřebovalo), nebo prodejce kecá? Nebo finanční tíseň? (Tím se nikterak nechci dotknout majitele, nevím ani, jestli je jeho :kol-32: ). Každopádně LK a pěknej

http://www.sauto.cz/osobni/detail/skoda/superb/14705672?goFrom=list

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jee, to vím koho odtud je, prodával ho i tady na foru. Moc pěknej kus, myslím že řádně servisovanej a vypadá zachovale! Kdybych nějakého kupoval a nebyl to dehet asi bych ho bral.

 

Co říkáte na tento kousek? Slušně vybaven, zachovalej, ale cena a stav km mi nějak nejdou dohromady.

 

http://www.sauto.cz/osobni/detail/skoda/superb/14992326?goFrom=list

Editováno: , autor: Tarantulas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pravda, že je na tom všechno hned vidět, ale na pohled je o moc hezká kombinace, ale si se mi líbí protože ji nemám, kdybych ji měl, tak by se mi třeba zase líbylo něco jiného

 

a ty km jsou extra podezřelí, jelikož kdyby byly reálný, tak bych dal cenu celkem vejš

Editováno: , autor: Doktorone
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden 2,8 za pajdu (tedy až na ten zmatený popis FSI):

http://www.sauto.cz/osobni/detail/skoda/superb/15038478?goFrom=list

 

Rozdíl v ceně docela značný ne? Šikovnej lakýr by to za pár kaček spravil. A má servisku, vyhřívané zicny

Takže rozhodně lepší, než ten předražený. A tenhle typ sedaček se mi zrovna líbí

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co se týká těch málo kilometrů u toho auta výše tak proč by to mělo být zas až tak divné?Jasně může to být stočené na druhou stranu i mezi náma jsou zde lidé,kteří jsou pyšní,že mají málo najeto.A třeba takový Jirka Sejis ten měl auto opravdu jako koníčka a nedávno ho nabízel k prodeji a měl tam tuším něco lehce přes 100tkm.Umím si představit,že jsou lidé,kteří s auty v zimě nejezdí a přes rok najedou 10-12tkm.

Já sám jak jsem měl kdysi golfa IV tak jsem měl roční nájezd 10tkm.

Toliko můj postřeh k tomuto tématu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslím si, že 2,8 si kupuje někdo na chalupu a jednou za týden do kostela. A dle přesyceného trhu s ojetinami, české vychcané mentality doprovázené dírami v zákonech je více než pravděpodobné, že to stažené je. Navíc, je-li si někdo vědom dobrého stavu a najetých km, vypíše do inzerátu celý VIN

Stáhnout tacho, naleštit kastli, vyměnit gumy na pedálech, pošolichat sedačky a omakaný volant  a celý vnitřek nesmyslně naolejovat olejem, aby se to lesklo umí dnes každý bazar (což je i tento případ) a taky to tak každý dělá...

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ono obecně se 2,8 prodávají za nižší ceny než ostatní motorizace.Ale pokud nevíme kdo to měl předtím tak se můžem jen dohadovat.Vím,že kdysi byly 2,8 docela velkým lákadlem a i v mém okolí se lidé na to dost ptali.

Co se týká toho naolejování tak to je kapitola sama o sobě.Do bazaru bych já auto nikdy nedal,ale o tom jsme se tu už bavili.Kolik mohla být cena před umístěním do bazaru? 100 táců?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O těch málo najetých km může vykládat i můj taťka Čuzík :) Ten kdyby jsem se neodstěhovala do Brna má o hodně méně km naježděných. Ale jinak v zimě Supem vůbec nejezdí, jen když je opravdu nouze a musí vyjet. 
Jinak jsem ženská a vím, co dělají světlé věci, jestě k tomu když mám psa :D

 

Bája

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, můžete si říkat, jestli jste nebo nejste podpantofláci a machrovat tady, jak nejste, ale ženský někdy mají pravdu, jako zrovna právě teď Bajuszka. A zrovna u toho interieru, že mi sem tam mladá pomáhá na autě, ale kdybych ji domů světlej introš přivezl, vykašlala by se na mě, kór když ví, že sem tam jezdím v montérkách...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:kol-46: Ja vozím kolegu v montérkach (sice nie je mechanik) a zasrané to nemám. Najskor som mu dával pod riť podušku, ale už na to serem. Stačí vedieť nastupovať tak aby sa nič zbytočne neokopalo a na ostatnom je to myslím rovnaké ako na čiernom. najvacsiu nevýhodu bledeho introsu vidim v spodnej casti, pod kobercami atd.. ale to mna netrápi viď foto

superb11.jpg

 

ps: sup na čiernom sú niektoré "fľaky" vidieť viac ako na bielej (ked tak rad zastavujes v tom lese :prc: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My stejně v autě máme černý potah nepromokavý na zadních sedačkách, kvůli Charlieho, takže by to stejně světlý introš zabilo :) Viz foto na pobavení ;) To jsme tak jednou jeli po dálnici a celou cestu jsme potkávali samé i*i*o*y řidiče :D

Jinak každý má jiný vkus no :D

 

Bája

post-78082-0-79952100-1393533822_thumb.j

Editováno: , autor: Bajuszka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otazka vkusu je naozaj uz ina vec ;-) ja som tiez z pociatku vahal ci ist do bledeho interieru, ale ked som to videl na zivo tak som zmenil nazor. chcel som len dodat ze cisti sa to z oboch farieb rovnako tazko. ja som pravdupovediac magor a min3x do mesiaca robim umyvanie+interier

zlaty hafan mimochodom ;-) mojho vozi stale "len" felda tak to mam bez problemov.

Editováno: , autor: Ghostbuster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...