Přejít na obsah

Zajímavosti na prodej


SUP1

Doporučené příspěvky

tak mne docela rychlo odpisal: Dobrý den,

Jsem velmi rád, že máte zájem o koupi auta.

Ceny a informace jsou správné, jsem prodat prodam  a Skoda Superb 1,9 TDI PD 96 KW,z roku 2005 s cenou 50.000 Kc

Jsem  majitel, auto bylo nikdy zapojeny do jakékoliv nehody, motor beží perfektne

Auto je v perfektním stavu, poslední služby, které asi pred dvema mesíci, když  jsem menil olej.Všechny dokumenty jsou k dispozici, jsem si všechny výživné na autorizovaného servisu, mám servisní knížka, auto mít skutecné Km

Máte-li zájem prosím odpovezte mi, abych mohla dát více informací o transakci,

prosím odpovezte pokud možno v anglictine,

rychle reagovat ,

takze asi nejaky spekulant

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mne docela rychlo odpisal: Dobrý den,

Jsem velmi rád, že máte zájem o koupi auta.

Ceny a informace jsou správné, jsem prodat prodam  a Skoda Superb 1,9 TDI PD 96 KW,z roku 2005 s cenou 50.000 Kc

Jsem  majitel, auto bylo nikdy zapojeny do jakékoliv nehody, motor beží perfektne

Auto je v perfektním stavu, poslední služby, které asi pred dvema mesíci, když  jsem menil olej.Všechny dokumenty jsou k dispozici, jsem si všechny výživné na autorizovaného servisu, mám servisní knížka, auto mít skutecné Km

Máte-li zájem prosím odpovezte mi, abych mohla dát více informací o transakci,

prosím odpovezte pokud možno v anglictine,

rychle reagovat ,

takze asi nejaky spekulant

To bylo přeci absolutně nečekané, já se nedivím že to furt zkoušejí jelikož pokud vubec někdo doufá že to je v pořádku tak je to maximálně k smíchu. Češi no....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsou to svině.Ale přidám zkušenost mého kamaráda,který chtěl audio sestavu bose a která v Praze stojí cca 80 000kč.Našel ji na netu v Anglii kde borec prodával sestavu za nějakých 37 000kč po přepočtu.Jelikož je kamarád opatrný tak si všemožně ověřoval pomocí konverzace toho dotyčného.pak dokonce ověřoval jestli ta adresa v Anglii existuje.Zašel tak daleko,že si nechal prověřit i ten inzerát.No prostě zdálo by se,že to je neprůstřelné.A výsledek?Poslal 37 000kč a od té doby má velké hovno.Takže určitě dnes pokud člověk nevidí zboží na vlastní oči a nejedná osobně tak se nevyplatí někomu posílat zálohy a podobně.

Já si taky raději vyberu na netu firmu které platím až po doručení zboží a ne naopak.Dneska je to všude samý zloděj.

Samozřejmě že nemluvím o prověřených letitých firmách

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezlob se na mě, ale kamarád je blbej. Ebay neebay, burza neburza, aukce neaukce: zaplatit dopředu takovej balík peněz, je (nazvu-li to slušně) blbost kupujícího. Já to ale chápu, vidina levného zboží...

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si taky cca pred 2,5 rokem obednal telefon pres aukro. Poslal jsem frajerovi necelou trojku. A telefony samozdrejme nedosli. A tak sem se i s ostatnima co naleteli prodejci domluvil a sel sem to dat na policii. Bylo mi jasny ze tedlech pripadu maj mraky a daj to do supliku s ostatnima. Jenze cca pred pul rokem telefon,ze frajera chytli a resi se to. Abych to zkratil penize mi dosli na ucet a vsem trinacti lidem co to podali to oznameni tak taky. Soudkyne mi volala a rikala,ze na nej je podana stiznost a ze toho ma vic. A pri nejhorsim prej muze jit i sedet,coz mi docela zarazilo ale nvm co vsechno udelal.takze ono se to v nekterych pripadech i vyplati podat na pcr. :D takze supaci apod. Nebudte blby jako sem byl ja ale duveruj ale proveruj !!! :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hnusny podvodnici... ale ma vzkusenost je vicemene dobra... ale i na dobirku jsem mel neprijemnosti.. kupoval jsem herni konzoli na bazosi a byla spatna... no podal jsem oznameni a nic.... a tata u mb211 si nechaval posilat turbo na dobirku a bylo zadrene... (sice se omluvili,ale byla to strata casu...) takze i kdyz vam to prijde,tak to je na .... osobni prevzeti je asi nej... ale  urcite by jsem nikomu neplatil nic do predu... jako nemyslim zname atd... ale cizi lidi vubec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Člověk do toho spadne jako nic.Supe chápu co máš na mysli,ale to co jsi vyjmenoval nebylo všechno jen já si to už nepamatuju.Když hold člověk něco chce tak nevidí neslyší.A naletět může kdokoli na cokoli.Já jen vyjmenoval co jsem si vzpoměl.To jeho ověřování bylo daleko rozsáhlejší včetně různých databází a já nevím čeho ještě.No poučil se to je jasné.

Dnes ani recenzím věřit nemůžeš a ojebou tě klidně i v kamenném obchodě.Je to zkurvená doba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi povídej, nejen zkurvená doba, ale i služby v hajzlu a na vychcánky narážíme všichni několikrát denně. Nemít tady rodinu, tak v CZ, potažmo v Evropě mě už nikdo neuvidí. Možná jsem stará škola, ale když takhle čtu o podvodnících, vidím červeně a jsem nasranej, i když se mě to přímo netýká...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...