Přejít na obsah

Zajímavosti na prodej


SUP1

Doporučené příspěvky

Jak se sem dávat foto? Supa už sem nasel 2002 1,9 96kw 310000 km sedi od začátku do konce servis v plném naloží mimo navigaci a střešního okna.majitel chtěl 100000 ale má to nějaký kosmetický vady který musí udělat lakýrnik tak sem ho stáhl na 89000. Když se naučím dávat foto tak dav foto i nového kusů. Jinak Já sem úplně v pohodě. Na to že sem nebyl připoutánej a auto udělalo ve vzduchu salto prez čumák tak Já mám jen lehce popálení ruce od duchen, byli me trochu za krkem a lehce narazeny zebra. Nikdy už nechci male auto. K Bych tohle udělal s Felicii nebo fabii byl bych mrtvéj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se sem dávat foto? Supa už sem nasel 2002 1,9 96kw 310000 km sedi od začátku do konce servis v plném naloží mimo navigaci a střešního okna.majitel chtěl 100000 ale má to nějaký kosmetický vady který musí udělat lakýrnik tak sem ho stáhl na 89000. Když se naučím dávat foto tak dav foto i nového kusů. Jinak Já sem úplně v pohodě. Na to že sem nebyl připoutánej a auto udělalo ve vzduchu salto prez čumák tak Já mám jen lehce popálení ruce od duchen, byli me trochu za krkem a lehce narazeny zebra. Nikdy už nechci male auto. K Bych tohle udělal s Felicii nebo fabii byl bych mrtvéj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle cebie to má 14x serv.záznamu takže to jezdilo do autorizáku a 1x náky poškození, vypadá to že je to nákej služebák nebo neco takového,aj ty rozvody se daj zjistit,kdo ma přístup do cebie tak tam se mu to ukáže,nebo se to da zjistit přímo ve škodovce,od soukromé osoby to nebude protože ten motorovej prostor je vzhledově zanedbanej, to dle mého názoru by první soukromí majitel takhle nenechal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem tam byl. Motal jsem se všemožně kolem auta dobrých 15-20 minut a nikdo za mnou z unibuňky nevyšel. A to asi proto že Sup už tam měl cedulku "zadáno". Stál už aj kdesi vzdadu mimo vystavený auta. Ale popisky o ceně a výbavě tam pořád byli. Podle mě to měl někdo ve firmě na lízačku, a jen s tím jezdil a o nic se nestaral, jen jezdil dával do servisu a hotovo. Měl to to dost vybledlou podznačku a na ní Škoda záakaznické centrum, tak možná někdo ze škodovky. A měl to asi někdo kdo hodně jezdil a telefonoval protože tam je namontované handsfree sad. Jinak měl dost oděrků které by se dali lehko rozleštit. 5. dveře a lampičky nad spz, tam už to pěkně kvetlo, a to je 2007 a prý 90tis, to já mám taky 07 a přes 200tis. Interiér, volannt teda 90tis určitě neměl a co jsem posuzoval podle mojeho sedačku řidiče tak ta taky byla dost jetá, ale nic hroznýho. Ledky v zrcátkách, u řidiče dost zašlá a u spolujezdce, tam jsem se uplně lekl, bylo tam uplně černo, asi shořelá. Krytky v předních podběhách jak se mění blinkr tak tam byli obě. Jinak plechy všechny seděli, žádný náznak po nějaké bouračce. Podle mě je to pěknej Sup, rozhodně bych věděl co s ním, ale určitě je stočenej. Podle mě má tak 160-180 né li víc zas tak se nevyznám. Cena je dobrá, ale ještě bych to ukecal tak na 130tis. Kdyby to nebyla stočenka tak je o několik desítek tis. dražší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle cebie to má 14x serv.záznamu takže to jezdilo do autorizáku a 1x náky poškození, vypadá to že je to nákej služebák nebo neco takového,aj ty rozvody se daj zjistit,kdo ma přístup do cebie tak tam se mu to ukáže,nebo se to da zjistit přímo ve škodovce,od soukromé osoby to nebude protože ten motorovej prostor je vzhledově zanedbanej, to dle mého názoru by první soukromí majitel takhle nenechal.

No a kolik to má podle cebie najeto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lukas.pce : neni tohle ten pardubičak za 109? ja bych to tipnul že jo :-)

 

http://www.tipcars.com/skoda-superb/28-v6-1maj-cr-servis-34862498.html

 

jj to je on, kokot zamrdanej to zkousi znovu tentokrat se slepynm znakem mesta pce, stale ho prozrazuje ale ta radicka... nechapu proc ji nevymeni kdyz ta plaketka stoji asi dve kilca

Editováno: , autor: lukas.pce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...