Přejít na obsah

Zajímavosti na prodej


SUP1

Doporučené příspěvky

Podívej se na to osobně a uvidíš. Já se byl podívat na OII a na fotce OK a na živo tragedie. A pak se mi jedna líbila a když jsem tam volal řekli, že už není a přesto byla vystavená na netu. Prý když ji prodají tak trvá ještě pár dní než z netu zmizí... Každopádně jak píše Ghostbuster seriózní autobazar :kol-32:  :kol-27:  :kol-44: někdy mám pocit, že není definované kde je hranice mezi autobazarem a autovrakovištěm. Bazarům jde o jedno, výhodně koupit a ještě výhodněji prodat. Když jsem viděl co se prodává pod stavem najeto 80 000km po prvním majiteli, chtělo se mi ne zvracet, ale grcat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No za prvé, Áčka a Esa sů stejní zloději takže je jo jedno. Za druhé, nevěřím ani jenomu stav km a za třetí brach bych toho z Esa když už. Btw osobně bych se díval po 2.8 V6, je to spolehlivější a méně náročnej motor. Spotřeba je sice tak o 2 litry vyšší, ale je hlavně díky V6 kultivovanější. Toť můj názor...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám jiný dotaz, nezná nebo neumí někdo dotáhnout auto z Německa? Začínám se nějak ztrácet v tom jak platí ty SPZ s červeným a žlutým pruhem. Někdo říká tu někdo tu a u každý je jiný zařizování. Mají tam o dost hezčí a lepší výběr než u nás a snad i poctivější než u nás.. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to upravím na osobu fyzickou, která mi akorát poradí co kde jak sehnat pořídit, protože dávat dalších 14K za to, že mi to někdo doveze se mi moc nechce, navíc když to budu řídit sám zjistím skutečný stav vozidla. No a ani nemaj ceník na stránkách, což je celkem důležité, jestli má vůbec cenu je kontaktovat.

Editováno: , autor: Horatio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak toto je opravdu mazel, jde vidět že už si s ním někdo pohrál, i ta barva je pěkná že Drizzy? :) Až na ten dehet je to mazel, ale co mě na něm nejvíc zarazilo je parkovací kamera s DX, to se dělalo nebo je to extra dodělávka?

http://www.mobile.de/cz/zna%C4%8Dka/skoda/model/superb/vhc:car,pgn:22,pgs:10,srt:price,sro:asc,mke:skoda,mdl:superb,frn:2006-01/pg:vipcar/203369184.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak to na Ačka sedí, napřed jsme měl vyhlídlé u nich, tak jsem volal, oni ano máme odkud jste můžete se dostavit na pobočku atd.. Tak jsme jel a tam mi řekl, že tohle auto vůbec nemají a hned začal nabízet jiné, tak jsme je slušně poslal někam.. .-) U Es bylo vše v cajku naštěstí, páč jsme pro něj jel 250 kiláků xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...