Přejít na obsah

Zajímavosti na prodej


SUP1

Doporučené příspěvky

Nešel, už kvůli tomu, že majitel neumí napsat v češtině popis. Bude chtít zálohu předem a prachy a auto už nikdy neuvidíš.

A rozklikni si všechny inzeráty tohoto prodávajícího, u každého jiné jméno (Lukas,Jan,Iva) a číslo stejné. Prostě podvodník na první pohled

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Supe žádný podvodník ale rovnou kurva.Se divím,že když je všude na serverech člověk co hlídá obsah tak že dovolí takový to podvod na svých stránkách.Vždyť je to poškozuje.By mě zajímalo jestli by to stáhli kdyby na to byli upozorněni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Nik221: Pokud chceš Supa koupit, tak já být Tebou především si úplně nejdříve zvolím motorizaci, jaká Ti bude nejlépe vyhovovat. Před tím jsi dával 1,9D, teď 1,8T, takže si evidentně nevíš rady nebo si nejsi jistý. Těch Supů1 na prodej je fakt mraky, takže je z čeho vybírat. Pokud si nejsi jistý motorizací, projeď zde vlákna o motorech. Na každém motoru je něco dobrého, ale i zase nějaké mouchy...

Ta 1,8T ale vypadá docela dobře a cena je slušná

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak je to top, to máš jako u supa II ty 3.6 FSi taky nebou mít chudou výbavu

 

a že chceš na popojíždění do města zrovna supa jedničku, když máš v garáži dvojčičku, to uplně nechápu, ale samozřejmě dovedu si představit, že už jsi asi zviklej na limuzínku a komfort, jinak si to nedovedu vysvětlit

Editováno: , autor: Doktorone
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

doteť sem měl golfa II 1.6td a ten se mi ted rozpad, tak sháním už něco pořádného, nemyslim si že SII TDI je dělanej na popojíždění do města, mám to tak 4km do školy to se ani neohřeje a DPF filtru se taky líbit nebude, takže to je můj důvod....    jinak sem taky koukal na něco takovýho taky to nejsou špatný auta:  

 

    http://autobazar.hyperinzerce.cz/honda/inzerat/8988108-honda-accord-2-3-benzin-vyrobeno-2001-el-okna-stk-central-klima-nabidka-praha/#.UxL69fl5OT8

PS: doufám že mě neukamenujete že tady diskutuju o hondě  :kol-28:

Editováno: , autor: nik221
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to chápu, že na popojíždění stim nechceš jezdit, takže rozumim volbě druhýho auta, jen se právě divim, že na popojíždění chceš další loď, právě bych chápal na popojíždění něco v té cenové relaci co jsi teď dal odkaz, za tuhle cenu slušnýho supa totiž asi neseženeš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nik221 ze dvou špatnych fotek a bežneho popisku usuzuješ, že auto neni špatný???? Pokud si majitel aspoň nedá lepši fotky a nedá jich tam víc, tak to auto nikdo nekoupí. Na takový inzerát bych ani nevolal, když není majitel schopný auto pořadně vyfotit, tak nevěřím, že byl schopný se o auto pořádně starat.

Editováno: , autor: Rabbit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

by si sa cudoval niekedy. niekto proste nie je na to... a byva to len plus pre kupujuceho ze to vela ludi odradi a tak moze zrazit dole cenu a auto moze byt v dobrej kondicii. podla fotiek sa neda kupovat. kazdemu je jasne ze autro treba vidiet a poskusat. bol som pozerat 2 take "lestenky" ale ked sme tam prisli tak sme sa otocili lebo na

prava atd boli v riti....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...