Přejít na obsah

Zajímavosti na prodej


SUP1

Doporučené příspěvky

Nejde o to jestli je auto naleštěné nebo špinavé, nebo jestli je v super stavu, nebo je to vrak, jde o to, že prodejce dal jednu fotku auta z venku a jednu fotku auta zevnitř a to ještě nevalné kvality. Tak že vůbec není vidět, jak auto vypadá z druhé strany. Pokud chci prodat auto, tak ho nafotím a do inzerátu přidám co nejvíc fotek a co nejvíc informací, ať potencionální kupující vidí co prodávám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no aby to nebylo trefený na prdel, přijde mi dle fotky, že zadní dveře dole uplně nelícujou, plus nemá ani zadní znak, takže může být nový víko, ale to by chtělo vidět, takhle těžko posuzovat a nebo sklo mohl rozbít jako Jeremy Clarkson v Africkym speciálu, když za sebou táhnul kládu jako spešl ruční brzdu

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vypadá hezky, to bez diskuze, ale jak píše tarantulas, chtělo by to zkouknout naživo a pořádně prolíst, tak krytka mě taky udívuje, a přesně, škoda že to neni ta 96kw verze, ale to se dá dochipnout, líp to stim pak bude hejbat, je to přece jen tešší auto, ale na fotkách vypadá fakt hezky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V žádném případě !!! na něj jsem se byl koukat kdyz jsem shanel superba!! na fotkach vypada hezky vse super popsáno ale v realu je to domlácený hruza. V palubce díra po handsfree, má to zámek zpátečky, ke které ale není klíček. Jen jsem otocil klickem a začalo blikat ABS ( prý čidlo) ale člověk nikdy neví .. Prostě pro mě osobně to bylo obrovské zklamání a to jsem tam jel přez půlku ČR .. NEDOPORUCUJU !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aspoň je vidět, jak je náš český národ vychcaný.

Vezměme plečku, stočit km, trocha naleštit, v pěkných úhlech nafotit, dát popis, jako by to auto bylo snad nové a jde se prodávat :kol-27:. Pak jen počkat na nějakou amatérskou jitrnici, která si to koupí

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

jsem tu nový a už několik let sním o Škodě Superb. Konečně jsem se rozhodl a koukám po 2.8 V6. Pár kousků jsem našel, ale nejvíc se mi zalíbil tento http://www.sauto.cz/osobni/detail/skoda/superb/14949388?goFrom=list

 

jenom se chci zeptat jak se vám na první pohled jeví? A náhodou nebyl se někdo podívat?

 

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar. Na 2,8 se mi to zdá docela drahé a etanol tomu vůbec nepřidává, naopak je zaděláno na problém

Bál bych se toho, za mě nebrat...

Podívej se, na kolika začínají, tady jeden a dokonce s fofrklackem. Ty úpravy jsou ale strašné:

http://www.sauto.cz/osobni/detail/skoda/superb/15155823?goFrom=list

A auto ESA bych se taky třeba nebál:

http://www.sauto.cz/osobni/detail/skoda/superb/14281412?goFrom=list

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem rad ze jsi me upozornil. Ten prvni je moc zajimavy...i kdyz ty km uz jsou hodne vysoke. Ale chapu ze pri dobre udrzbe by pul mega mel vydrzet. Radsi bych ael verzi po FL a tech tam moc neni.

 

Ještě jsem na pár koukal, prostě " lepší kousky " jsou nad sto... http://auto.bazos.cz/inzerat/32899150/Superb-TOP.php před FL a cena docela vysoko...ale snad by se dalo jednat. Nicméně vypadá fakt pěkně a s TIPtronicem...kterej se prostě k Superbu hodí.

Editováno: , autor: Pepikrihu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mlhovky jsou na Superbu integrovány do hlavních světlometů, výbava normál, nemá vyhřívané zicny, zato má šíbr, ty bývají na S1 docela málo. Jinak výbava jde vysledovat z fotek, je tam třeba tempomat, samoztmívací zpětné zrcátko,DX,měnič, atd...

Cena bych řekl, že je přijatelná,záleží dost  na motoru, aby byl v cajku. Za mě bych spíš doporučil 2,8, ať se taky svezeš :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...