Přejít na obsah

Kola na letní sezónu


SniperWolf

Doporučené příspěvky

Pánové, má tu někdo zkušenosti s kolama zn. Brock?

Řeším teď menší dilema a to jestli koupit na 225/45x17 škodovácký kola HAWK 7.0x17 a mít jakousi jistotu, a nebo se pustit do širších, pro mě trochu neznámých, Brocků 7.5x17

Cenově to vyjde zhruba stejně.

 

Upřímně mě štve co půl rok přezouvat gumy, tak si říkám, že přelakované Terony nechám na zimní břečky :)

 

 

post-82858-0-28788500-1418141511_thumb.j post-82858-0-91239000-1418141517_thumb.j

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ma nekdo dlouhodobe zkusenosti s origo 19" diskama Xtreme? Na 18" Gemini jsem dal zimaky a nechci to porad prezouvat, takze na jare planuji poridit novou sadu a ty 19" se mi libi, ale trosku se bojim te velikosti a jeji kompatibilite s nasima silnicema.

 

Dale se mi celkem libi tyhle, ktere se delaji ve trech barevnych provedenich a maji 18" i 19". A co si budeme povidat, jsou taky podstatne levnejsi! :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak defekt na dvou kolech se mi zadaril behem jedne diry, bohuzel... Jinak na to jak jsou ty kola veliky, je to furt celkem moc fajn, ale klasiky, ostry nerovnosti mlatej silene, parkovani k obrubniku se smrti v ocich a ve finale mame uz slusnej zarer od propadlyho kanalu... ale ty kola jsou naprosto kraaaaaasny  :kol-47:

 

post-4531-0-76858900-1418195529_thumb.jp

 

Editováno: , autor: XJOHNNYX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, má tu někdo zkušenosti s kolama zn. Brock?

Řeším teď menší dilema a to jestli koupit na 225/45x17 škodovácký kola HAWK 7.0x17 a mít jakousi jistotu, a nebo se pustit do širších, pro mě trochu neznámých, Brocků 7.5x17

Cenově to vyjde zhruba stejně.

Upřímně mě štve co půl rok přezouvat gumy, tak si říkám, že přelakované Terony nechám na zimní břečky :)

hawk.jpg brock.jpg

Tech Brocku bych se nebal. Editováno: , autor: Petus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Jak už tady někdo kdysi psal, originál AL kola co používá Škoda (přesný výrobce by se dal také zjístit) jsou ve většině případů kvalitnější (pevnější) než různé značka jako např. Dezent apod. a cenově jsou myslím taky přijatelné....

 

Samozřejmě pokud se chcete odlišit, tak musíte jinam, to je jasné :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, RSo má ostřejší rysy, nehodí se na něj tyhle zakulacený laurin a klement. :kol-28:

jo, s tim souhlasim, ze je to asi moc kulaty :)

 

nee, koukam jenom po origo.

 

Jak už tady někdo kdysi psal, originál AL kola co používá Škoda (přesný výrobce by se dal také zjístit) jsou ve většině případů kvalitnější (pevnější) než různé značka jako např. Dezent apod. a cenově jsou myslím taky přijatelné....

 

Samozřejmě pokud se chcete odlišit, tak musíte jinam, to je jasné :kol-47:

Ja prave koukam jen po origo, zatim to vypada na 19" Xtreme, ale tady me zaujala cena kompletu i ten vzhled, ale bohuzel se to k RSu moc nehodi no. Jeste se mi libi ty 19" z GTI :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tu někdo kdo má černé 18" Turini?
Po vybalení z krabice jsem byl zaskočen. Příjdou mi spíš grafitové než černé. Je to normal? Jakmile kouknu na google,všude vypadaj krásně černě. Přemýšlím, že je pošlu zpět. Neumím si to moc představit k bílemu autu s černýma doplňkama. :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel je to jak píšeš a "černé" Turini jsou ve skutečnosti spíše grafitové. Také mě to celkem zaskočilo, když jsem je až při koupi viděl poprvé pořádně zblízka naživo. Nicméně jsem si na to zvykl a z dálky a jiných úhlů vypadají tmavší ;-)

P.S. Taky je budu na jaře dávat na bílou octu s černými doplňky

Editováno: , autor: Allister
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tu někdo kdo má černé 18" Turini?

Po vybalení z krabice jsem byl zaskočen. Příjdou mi spíš grafitové než černé. Je to normal? Jakmile kouknu na google,všude vypadaj krásně černě. Přemýšlím, že je pošlu zpět. Neumím si to moc představit k bílemu autu s černýma doplňkama. :/

 

U nas v garazi parkuje bile RS combi a na zimu tam ma prave cerne Turini a naprosto v pohode, vypada to dobre ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...