Přejít na obsah

Kola na letní sezónu


SniperWolf

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím,

mám možnost pořídit kola Dorado 7,5J x 17“, ET 49 chtěl bych je na léto, ale teď mám Denom 7,0J × 17",ET 49

Je problém v šířce disku?

Máte je někdo na OIII?

Kola jsou určena pro RS, ale na stránkách Škody je uvedeno:

Určeno pro vozy:

Octavia III (od roku 2013) s pneu 225/45 R17

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co rikate na kombinaci O3 RS s alu VW Rotary R18?

 

Jaro uz se blizi a ja stale nevim, ktera kola koupit. Koukam jen na origo, takze ve hre jsou R19 Xtreme od Skodovky, R19 Twinspoke od VW a pak ty zminene Rotary. Kola pro golfa maji vsechny stejne parametry, takze neni potreba resit dodatecny zapis do TP atp.

 

Z toho je i videt, ze jsem se zatim nedokazal rozhodnout ani mezi R18 a R19  :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se momentalne rozhoduju mezi R19 Xtreme a R18 Rotary. Jeste musim zjistit, za kolik by mi ty Rotary nechali u dealera, abych mohl porovnat cenu kompletu, protoze na R19 vyjde jedna guma minimalne o 1000,- Kc vice.

 

Kdo z Vás vlastně jezdí delší dobu na eXtremech?

Xtreme ma XJOHNNYX, ale nevim kolik na nich ma najezdeno :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně právě spousta lidí od eXtreme nebo spíš všeobecně od 19" kol s tímhle rozměrem pneu zrazovala (a nakonec stejně eXtreme nebyly k mání).
 

Teď jezdím asi týden s 18" koly a subjektivně mi přijde OIII RS tvrdší než OII RS se stejnými koly a pneu, takže jsem celkem rád, že je nemám. Přejezdy těch milionů zpomalovací prahů a zvýšených přechodů pro chodce nic moc a musím zpomalovat víc, než jsem byl zvyklý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Profil 40 je už praktické minimum... takže kola 19" bych viděl spíš na jiném autě (např. nový Passat má 235/40 R 19)

 

Jinak kola Xtreme - vzhledově pěkný, ale do pofilu 35 bych nešel.... :kol-72:

No ono záleží i na šířce pláště, 35% z 225 mm je o víc jak centimetr a půl méně než 40% z 235 mm (tedy doufám, že takhle večer ještě počítám správně :-))

Docela by mne zajímalo, zda by na eXtremy šly i širší a/nebo vyšší pneu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratulace a palec nahoru.

A až se jich přejíš a už Tě nebude bavit drncání, tak si je zas na chvíli vezmu já :-D

 

PS: Jaký jsi vzal rozměr pneu? Předepsaný? Na té fotce vypadají dost do "A", takže by možná šly i 235 místo 225.

Editováno: , autor: mischicka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Chci 18 tmavé kola na mojí bílou OIII liftback...vždy se mi líbila tato kombinace.Rozhoduji se mezi modelem Turini tmavé a černýma Neptunama z RSII.Jaké by seděli lépe?Turini se mi líbí více tvarem,ale zase se mi nelíbí ten mat a zase u Neptunů se mi líbí více odstín lesklý...nemá to tu někdo na autě?Něco jsem našel na netu v kombinaci s Turini ale Neptuny na OIII jsem nenašel snad nikde a to jsem googlil jak strhanej :kol-26: Poradí někdo,co by zvolil?

Editováno: , autor: lh13
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...