Přejít na obsah

Kola na letní sezónu


SniperWolf

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...

Čaute chlapi koupím originál ALU kola Gemini Antracit R18 (7,5Jx18 ) ŠKODA Octavia RS III. Alu kola s letními pneu, ale i bez. cena max do 22000 kč (včetně pneu ). Dražší a jiné typy alu kol prosím neposílat. Děkuji za nabídky okolí Ostravy +-100km dojezd, pokud někdo má te na prodej - nebo víte o nějakých na prodej klidně napiště zprávu, díky moc za pomoc

post-97462-0-65445100-1454877484_thumb.j

Editováno: , autor: Lukas05
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Dneska jsem objevil takovou blbost na kolech, ale dost mi to pije krev. Mám 18" Golusy a dneska, po roce co je mám, jsem si všiml, že na každé straně auta je mám jinak. Abyste rozuměli, Golusy připomínají vrtulku ventilátoru. Na jedné straně paprsku jsou tenké a rozšiřují se směrem k druhé straně paprsku. No a já na jedné straně auta je mám tou užší stranou směrem dopředu po směru otáčení kola a na druhém zas naopak, tou silnější stranou dopředu po směru otáčení kola. Trochu jsem googlil, abych vyloučil, že existují 2 typy disků, na levou a pravou stranu auta zvlášť. Tak asi neexistují, což je sice dobrá zpráva, že mi je ve ŠA nenazuli blbě, ale na druhou stranu s tím nic neudělám. Přes auto jsem perfekcionista a teď na to budu myslet a koukat pořád...

To moc dobře inženýři nevymysleli.  

 

Tady je to hezky vidět mezi 12 - 22 vteřinou

 

https://www.youtube.com/watch?v=1RdPxkzqH_s

Editováno: , autor: waleri
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, neměl někdo na Oktávce Membat Passion FR 225/45 R 17 94 W letní nebo Sailun Atrezzo ZSR 225/45 R17 94W ? Přemýšlím, kterým dát přednost. Díky za info o zkušenostech.

Já mám Membaty 205/50 R17 a nemohu si stěžovat. Jsou tiché a sedí dobře. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...