Přejít na obsah

Kola na letní sezónu


SniperWolf

Doporučené příspěvky

Ahoj, mám V pláne kupovať nové alu disky, teraz mám Denom 7x17 ET 49, nové alu disky chcem hlavne kvôli vzhľadu a ET. Kupovať chcem turbine alebo pegasus, ale skôr tie PEGASUS

 

OCTAVIA III L&K:

TURBINE 7,5x18 ET51 na pneu.225/40

 

SUPERB III L&K:

PEGASUS 8x18 ET 44 na pneu. 235/45

 

otázka znie budem ich musieť zapísať do TP, V TP mám len max R17, 

Druhá otázka budú pasovať disky pegasus ak by som použil pneu 235/45 alebo dať tam radšej 225/40 ?

 

Poznámka3_1-1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Díky - a presne o to mi ide. Na tej prvej fotke sú ako keby nejaké matné. Na vizualizáciách su krásne strieborné... 

Nie som zástanca rôznych odtieňov elektrónov .. Chcel by som pekné, svetlé, hlinníkové kolesá .... 

 

Ale asi pôjdem do tých 18, aj kvôli komfortu, aj kvôli tomu, že môžem obuť na jednu sadu aj zimné, aj letné ..

 

Každopádne ďakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím,

poprosím o radu ohledně zapsaných pneumatik a litých kol ve velkém TP. Mám zde zapsáno sice několik typů 17 palcových kol, ale pneu jsou u nich psaná pouze M+S. Mohu pokud budou rozměry litých kol i pneu totožná na ně dát letní pneu? Nebude s tím problém? Předem díky za odpověď.

Editováno: , autor: sNT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...