Přejít na obsah

Kola na letní sezónu


SniperWolf

Doporučené příspěvky

před 13 minutami, Devil... napsal:

jezdit bez zapsaných kol je v dnešní době docela o hubu, kor v tvých rychlostech

To je pravda. Doma mám vše připraveno k zápisu, všechny dokumenty, tak tam asi tedy zabehnu. Co ale s těmi podlozkami od eibach na prdeli? ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, vím. Ale to je cca přes deset a já jsem teď navíc zrovna po výměně brzd i kotoucu. A myslím, ze déle jak rok už to mít nebudu. Haldex a cca 210 dieselových poniku již v dali čeká ?, jen zatím neměl to srdce, protože to současné jsem snad začal mít za jeho služby nějakým menším zvrhlejsim způsobem rad. ??‍♂️

Editováno: , autor: iMe1980
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@iMe1980 tvoje citace // :JJ, ET 45 na 7.5x18 (Brock), 8 už jsem nechtěl, protože při 225/40 by tato guma na 8" disku, když se jede pila, nemusela tak docela dobře chránit ráfek a disk je pak více vystrčený ven a náchylnější na cokoliv. 

 

Jen pro představu v Octavia Cup měli na OC3RS kola Evo Corse 9x18 s pneu Pirelli R18 235/40 jestli si to dobře pamatuju, takže 8x18 s 225/40 je fakt úplně v pohodě a není se čeho bát. 

Samozřejmě to auto mělo 1150kg. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Budou zalezle o Vice jak 1 centimetr oproti předepsaným 17”, které jsou už tak utopené. Znamená, toto bude vypadat děsně a jizdnim vlastnostem to taky vůbec nepřidá. Dohromady to bude tak 2.2 - 2.4 na nápravu rozdíl. Nic moc. Na tohle bych zapomenul tak rychle, jak jen to jde. A navíc to je nepovolené ke všemu. Mozne konsekvence při jakékoliv události. 

Editováno: , autor: iMe1980
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎06‎.‎09‎.‎2019 na 12:19, nooeell napsal:

Muze se mi nekdo prosim kouknout do TP,zda jsou tam zapsana?Turbine od Skodovky maji 7.5jx18h2, et 51. 

 

I na 1,6TDI mám stejný rozměr od výroby zapsán (kupováno jen s 16" koly na zimu). Tedy kvůli ET tam ta kola od VW nemají co dělat, pokud to chceš legálně. Určitě tam budeš mít zapsána minimálně tato kola viz. obrázek.

 

kola.thumb.jpg.e4122378ab78e16421c210fe41995b1b.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...