Přejít na obsah

Kola na letní sezónu


SniperWolf

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Pánové, začínám se dívat po discích na léto, v TP mám jediné 18" a to - 7,5J x 18; 5x112; ET 51

Z neoriginálních disků se mi celkem líbí tyto:

 

AEZ Raise HG   2139344072_AEZRaisehg.jpg.1f724c2aff9a8beb53cc8e648bc56ea1.jpg

DEZENT TZ      1295425962_dezenttz.thumb.png.6132755a623d0175292706db6f3c3496.png

AEZ Steam       494122381_aezsteam.thumb.png.19c288025a69225d73e5651b96e4ad71.png

 

Nemáte je někdo na autě? Nějaké zkušenosti se značkou AEZ, DEZENT? Za jakékoliv podněty budu rád. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsou to úplně shit značky, ale přece jenom jedna zkušenost. Kamarád měl na Audi nějaké Dezenty, kupoval nové od Alcaru slečna mu asi po dvou a půl letech jedno rejpla. Výsledek ? Kolo nesehnatelné, nakonec koupil někde na Allegru celou sadu aby měl jedno které potřeboval. V tomhle jsou zlatý originály, a zrovna si myslím, že v tomhle rozměru je napříč  koncernem slušnej výběr :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@headerTDI - jo tak tenhle problém mě nenapadl. Kdyby ty originály nestály majlant, tak o alternativách neuvažuju, ale tak mám "skoro" sadu kol včetně pneu za cenu jen originál disků

                     

@Marro vypadají dobře ;) jak dlouho je máš? žádné problémy s kvalitou?

Editováno: , autor: LuCasX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Dobrý deň, 

rozmýšľam nad kúpou Alu diskov na leto na Škoda Octavia III. Doteraz som však nekupoval na auto žiadne Alu disky, tak mám pár otázok.

1) Aké značky sú najlepšie ( ja rozmýšľam / sa mi páčia Rial, ALUTEC , ANZIO , ATS  - viete mi keď tak povedať, ktoré z týchto sú také naj.) ?

Tu sú odkazy na jednotlivé disky: Rial , Anzio , ALUTEC ( mne sa osobne najviac páčia tie Rial).

 

2) Ako to je so zápisom do techničáku ja tam mám zapísané tieto: Moj Technicak , čiže R18 sú tam ale nie presné označenie tých čo som posielal (rozdiel je napr. v ET51, ET45, 6x18, 7x18). Treba to keď tak dopísať presne ?

 

3) Nejaké porovnanie R17 a R18 diskov, nie sú R18 na SK cesty nepohodlné / hlučné / neviem :D 

 

Voprad Vám ďakujem za odpovede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...