Přejít na obsah

Kola na letní sezónu


SniperWolf

Doporučené příspěvky

V 29. 12. 2017 na 12:23, Pavel 5 napsal:

Měl někdo problém na STK s ET ?Že by i čistili kola zevnitř aby se podívali na ET ?Chtěl by jsem dát 17" YAKUZA ale mají ET40

83296397.jpg

 

Znám pouze jeden případ kdy byl problém na STK s ET, není k těm kolům typový list?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zdarec, mám dotaz chtěl bych dát na O3 kola z S3 8Jx18" ET44 a gumy dát 225/40. Nemá někdo zkušenosti jestli disky budou sedět na autě. Nechce se mi vyhodit 30 litru, abych to jen vyzkoušel. Díky

P.S. pojišťovnu a STK neřeším.

Editováno: , autor: stripe83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Hoj, prosím o utvrzení/vyvrácení :-) 

V TP mám napsáno 7J x 17 ET49 - musí to být přesně rozměr toho kola, ET45 je již nepřípustné, že? Pokud chci skutečně legálně toto kolo obout, je třeba nechat si vystavit Typový list a kolečko - STK - Magistrát?

Máte s tím případně někdo zkušenost, kolik se platí? STK si řekne jako za evidenční prohlídku 400? MAgistrát předpokládám, že se jedná o položku Zápis změny do TP = 50 Kč.

 

Mockrát děkuju :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Spoiler

 

Zdravím, 

Taky jsem na novou vybíral nejdřív originální alu kola r18, ale ty které se mi líbilo jsem potkával na škodovkach v práci. Takže po hledání jsem vybral Brock B38 SGVP od německé značky (i vyráběny v Německu což překvapilo) a velká spokojenost s pracovanim kola i váhou. Můžu doporučit. 

R18/8 et43

06-1.png

Editováno: , autor: Joker 85
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Pokud na OII někdo přešel z jiných kol na 17", měla se dle příslušného TPI upravit geometrie zadní nápravy, konkrétně nastavit odklon zadních kol na horní hranici předepsané tolerance, aby nedocházelo k pilovitému opotřebení pneu a z toho pramenícímu hluku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...