Přejít na obsah

Pružiny - výměna, problémy


fifa

Doporučené příspěvky

V etce 7 je to dost dobře popsaný, u každý pružiny jsou ještě pr kódy, který značí specifikaci pružin. Třeba pružina pro normální odpružení s váhovou třídou 6 (asi nejtrvrdší, co jsem tam našel) má značení:

1pruh oranžová

2pruhy žlutá

1pruh zelená...

stačí se mrknout... B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V etce 7 je to dost dobře popsaný, u každý pružiny jsou ještě pr kódy, který značí specifikaci pružin. Třeba pružina pro normální odpružení s váhovou třídou 6 (asi nejtrvrdší, co jsem tam našel) má značení:

1pruh oranžová

2pruhy žlutá

1pruh zelená...

stačí se mrknout... B)

Díky moc tohle jsem přesně potřeboval -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Ahoj kluci, tak kdyz uz mam tedka tak auto na spalkach a cistim a barvim trmeny, tak me napadlo, jestli mam ocistit i pruziny a treba natrit....

Nemam s tim zkusenost, tak se ptam jestli to mam delat, popr cim natrit, aby to vydrzelo a nepraskalo...

dikec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joo tak. No u me je nasledujici situace. Pruziny jsou na aute, auto na spalkach, takze vytahnout pruziny je ted nemozne... Napadlo me pruziny obrousit, oskrabat, odmastit a pak natrit necim. Napadla me nejaka barva, ktera je ve sve podstate gumova a dokaze se prizpusobovat zmenam pruziny.... ale nevim co by to mohlo byt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...