Clint

DSG vs manuál

Doporučené příspěvky

Pokud auto mělo pravidelný servis, nebál bych se toho. Pokud však nikdo neřešil například zmíněný olej, ruce pryč...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky
    Vloženo (upraveno )

A jak to zjistíš?

Znám typa, co se s DSG pravidelně rozjíždí plný plyn a jedu! Ono je to fajn. Má automat, tak plný plyn a hurá ono to má krásný odpich. To auto bych po  něm nechtěl. Ještě staré dobré hydroměniče na to byly stavěné, ale ne DSG.

Editováno na Clerfayt

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mě se také moc nelíbilo řazení, v kopci točila čtyřka 3-3,5 tis a nepřeřadila dokaď se kopec nezmírnil. Nechal jsem auto čipnout a nemohu si jí vynachválit jak plynule řadí, skoro o tom ani nevím.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Takže jsem si nechal auto proklepnout přes VINko u škodovky a podle jejich záznamů bylo pravidelně servisováno a nehavarováno. Co ještě by bylo dobré zjistit?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To jsi ověřil dobře. Víc asi nezjistíš. Nikdy nemůžeš vědět, jak se původní majitel k autu ve skutečnosti choval.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To je pravda, ale ještě před samotnou koupí hodím auto do AS ať to hodí na diagnostiku a mrknou na to v jaké je to kondici.

Jinak je to hodně nalítané auto když to má 172 tisíc a je to diesel? Měl někdo problémy s mechatronikou automatu?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Měnil někdo ten olej,objednal jsem se do servisu a asi po půl hodině přišel technik že to nejde a že to ani nedělají,je tam celoživotní náplň.Tak značkový servis opět nezklamal.Budu ho muset vyměnit sám,tak potřebuji nějaké info.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak zrovna tohle video bych moc za "vzor" nedával ....

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak výměna proběhla bez problémů, vypuštěný olej byl o poznání černější než nový.Je to jednoduché,nechápu proč to škodovka neudělá a servis v Brně také ne.Že údajně nemají přípravky,nejsou ale žádné potřeba.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Na tom video chybí některé zkutečnosti bohužel

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se