Přejít na obsah

Bluetooth Rapid


Doporučené příspěvky

Ahoj,

mám prosbu, můžete mě někdo doporučit někoho kdo by mě byl schopen (za rozumný peníz) nainstalovat OEM HF BT do Rapida 2014, radio Swing, maxidot ? nejlépe Pardubický kraj, ale případně dojedu i jinam. Případně ještě parkovací sensory..., ať se to pořeší najednou.

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravim, pochopil som teda spravne? Mam Skodu Rapid, rv 2015, ale radio iba Swing a bez bluetooth.

Mam vsak plnegraficky displej maxidot, a takisto multifunkcny volant /tlacitka na prijatie hovoru a zlozenie ale chybaju/

 

takze ak si kupim toto: 

http://www.cars-parts.cz/www/cz/shop/sady/oem-7p6035730k-bluetooth-sada-pro-vw/

 

bez pridavneho displeja budem moct sparovat mobil s autom, a na displeji maxidotu napr listovat v zozname? akym sposobom dvihnem alebo zlozim? pouzije sa na to koliesko prip jeho stlacenie na pravej strane? teda isto to pojde aj bez tel. funkcii na volante? dik za odpoved :)

videl som a rozmyslal nad parrotom a pod, ale kedze je to displej mimo "zorneho" pola, isto by som radsej videl priamo na displeji pred volantom ked mi napr. niekto vola aj s moznost dvihnut. funguje to teda takto? zaroven to stisi radio a pod,? 

take riesenie ktore nieje vidno mi pride super, bez dotyk. displeja, cisto iba spolupraca s volantom

 

a cca doba montaze je kolko?

nahodou, nemontuje to niekto z Vas profi na slovensku? dakujem

Editováno: , autor: Peto29
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píšu tady je to práce zhruba na hodinku a půl.To jsem to dělal poprvé. Teď už by to šlo rychleji.Největší práce je s odstraněním plastů A sloupku a prahů u spolujezdce k protažení kabelů. Sedačka spolujezdce - tu stačilo jen ošroubovat a naklopit.Rádio je venku hned.

Co se týče tlačítka pro přijetí a ukončení hovoru : pokud máš jako já ovládání rádia na volantu,tak rolovací tlačítko na levé straně které slouží při stisku jako MUTE pro rádio se dá překódovat právě pro funkci Push-to-Talk pro přijetí nebo ukončení hovoru.Přijdeš sice o funkci MUTE ale získáš Push-to-Talk. Pořád levnější varianta než výměna volantových tlačítek. :kol-47:

Postup pro překódování tlačítka popisuji tady.

Ať se daří...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoduší sis to možná udělal,to je možné.Originální umístění BT jednotky je v držáku pod sedadlem spolujezdce (pod kobercem).To že jsi BT jednotku umístil někam za rádio ještě neznamená že se tam dává.

Já měl v sadě i kabel zhruba 2,5 m dlouhý a nedovedu si dost dobře představit ho neště někde smotaný umístit za rádio spolu s BT jednotkou.Tedy pokud se bavíme o originální jednotce 7P6035730.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viem, ze original sa dava pod sedadlo, tam kde v zime bude skor vlhkost a skor odide ta jednotka ;) mam taky nazor. Mne islo o easy montaz a neopakovat postup montaze ako ked montuju kable vo vyrobe na holu kostru auta a maju pristup vsade. Takze da sa ju schovat aj za klimatronikom, miesta kolko chces, 2.5 metra kabla neni problem zmotat a schovat. Moja BT jednotka mala cislo 5K0035730

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

napisal som Ti SS.

 

mne sa tiez nepaci montaz pod sedadlo - to ako budu trcat kable, a pri pohybe sedadlom sa hybat?

nevyznam sa, takze sa pytam ako amater :)

tiez sa mi paci skor nove radio s BT ako tato jednotka, podla mna cenovo velky rozdiel nebude, ci? a aspon budem mat nieco nove v aute :))

 

trochu OT: ja skor riesim ako vyriesim cestu na dovolenku, ked mam jednu 12V zasuvku, a chcem napajat kameru, mobil ako navi /to sa da rozdvojkou/ ale este aj chladnicku v kufri.. zvladne jedna 12V zasuvka 3zariadenia?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej Pod sedadlom, kable trcat nebudu, bude treba tahat kable pod kobercom a jednotka bude schovana taktiez pod kobercom pod sedadlom spolujazca, vela zbytocnej roboty...v zime s mokrymi topankami velmi pravdepodobne sa ti dostane voda na to miesto kde je to namontovane...

Ked riesis zasuvku, tak do kufra budem montovat kvoli chladnicke, da sa napojit vela zariadeni, ale najprv treba spocitat odber vsetkych zariadeni a porovnat s poistkou ci vydrzi...

Editováno: , autor: Temik.sk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nasiel som nieco take, a kedze o 3tyzdne budem v Lutone, tak to tam vezmem

http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/2589952.htm

 

urcite lepsie, ako cinske smejdy.

Mozno nedam chladnicku do kufra ale za sedadlo spolujazdca, ved v rapide miesta dost. 

 

Odkial planujes tahat 12V do kufra? Vziat zo svetla alebo od baterky, alebo od adaptera?

Ja na nom mam max. 1xiPhone, 1x Kameru Mio338 a tu chladnicku.

 

vyhodu toho energizer vidim v tom, ze sa to da uplne vypnut. keddze rapid nevypina 12V otocenim klucika. taktiez pri poklese napatia baterky sa vypne samo. hladalsom nieco take na 12V CL uz dlho a toto je prve "seriozneL.

 

alza ma same cinske somariny, napr toto je vypinatelne (asle iba samotne CL), ale LED svieti stale, taze vybija.

https://www.alza.sk/3-1-d1530039.htm

 

btw na ebay to maju za 3-4libry...

Editováno: , autor: Peto29
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • o 11 měsíců později...

Zdravím,

je nějaká možnost do obyčejného Swing rádia (novější verze MR 2016 - 5" dotykový displej) dodělat Bluetooth? Mám multifunčkní volant s tlačítky i na hlasové ovládání a vytáčení. Nepotřebuji ani tak handsfree, jako spíš Bluetooth, abych mohl propojit telefon s rádiem a poslouchat tam hudbu. Mám totiž Spotify a nechce se mi zase stahovat hudbu po písničkách a neustále cpát na flashku... A takový ty strašáky (Parrot, originální OEM handsfree sada) opravdu nechci.

Projížděl jsem starší témata a našel jsem, že si někteří koupili BT kit a namontovali, ale to bylo nejspíš pro starší nedotykový Swing.
Díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by mě taky zajímalo. Psal jsem totiž do servisu, jestli mi jsou schopní bluetooth jednotku dodatečně nainstalovat (taky mám barevného Swinga, ovládání na volantu apod.) a napsali mi, že jsou schopni mi domontovat pouze tohle:

 

http://www.audiocom.cz/multimedia/bluetooth-handsfree/originalni-handsfree-sady/dotykovy-bluetooth-adapter-vw-skoda-pouzite-zbozi-6436cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 4 týdny později...

Zdarec.. mám amundsena+ s aktivním Bluetooth přes vcds.. vše funguje perfektně akorát v aute není mikrofon.. a to je moje otázka co přesně koupit ? Bluetooth je přímo v rádiu žádná jednotka navíc.. a pochopil jsem dobre ze se mikrofon umisťuje do stropniho osvětlení? 

 

Dekuji za odpovědi.. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Nestává se někomu, že chce rádio nové párování s telefonem, i když byl už spárovaný? Nedávno se mi to stalo už i dvakrát za den, což je pain. Někdy pomohlo jen zhasnutí motoru a vytáhnutí klíče, po dalším startu pak už bylo spojení OK, bez nutnosti nového párování. Je to nový SWING 6,5" v MR2018. U staršího 5" jsem tenhle problém neměl, telefon byl a je totožný (LG G4). Ale pokud vím, stalo se mi to jen když byl tel. kabelem připojený k infotainmentu (což mám ale většinu času, tak je možné, že to s tím nesouvisí).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@sk0d@ Nene, update určitě neproběhl.

 

Dnes znovu, telefon zůstal připojený přes kabel v inftmntu, předtím běežlo android auto a zamkl jsem a odešel. Po vrácení (asi 5 minut) a nastartování byl telefon odpárovaný (přes BT se nespojil automaticky jako vždycky). Podle mě to souvisí s tím připojením a AA, jinak se mi to nestalo. Ale protože to takhle používám denně a ujedu pár set km, dost mě to štve :angry:

Teď je otázka, jestlibje to problém telefonu nebo auta.

Editováno: , autor: Qual
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...