Přejít na obsah

Bluetooth Rapid


Doporučené příspěvky

no dám na volantu tlačítko pro hlasový ovládání, ozve se ženská a řekne hlavní nabídka, já řeknu HUDBA a pak jsou možnosti: PŘEHRÁT, STOP, DALŠÍ a PŘEDCHOZÍ. dost nepohodlný, ale lepší než lovit mobil. já mám taky všechnu hudbu na cd a na usb, ale nejnovější pecky stahuju v mobilu a nemusím nikam nic nahrávat, vytahovat, zasunovat :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to skusim, mne tu hudbu neslo nejako vyvolat

zaujimalo by ma preco sa nedaju pesnicky prepinat na volante (je to primitivny BT command), mozno by ktomu vedel nieco povedat ferda

neviete ako to funguje na novych BT III pripravach napr v ochcavke ? tam som tu BT hudbu neskusal ked som snou mal moznost jazdit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

dřív jsem měl dva androidy a taky nebyl problém, pak L520, taky bez problémů a L920 fungovala dobře, ale OS už má několik aktualizací a od té doby to blbne, doma máme jenom L920, takže to nevyzkouším :-( počkám teda na windows 10 a pokud to nepomůže, tak novej mobil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam na Rapidke dorabany Bluetooth dali mi jednotku od VW, nie Skoda, typek co montoval vyslovene sa pytal na to aky mam mobil. Momentalne iPhone od 4 az po 6Plus neni problem, funguje spolahlivo, nikdy nevypadlo spojenie, stream hudby hraje neseka. Skuste radsej vylucit mobily znacky co ficia na windows mobile a pouzivat android alebo apple. Ja osobne odporucam apple kazdemu, je to kvalita nad vsetko ale aj choroba ludi... :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maco, vsimol som si :)))

Co ma stale rozculuje tak to, ze nemozem na Rapide pri strimovani hudby prepinat pesnicky ani na volante ani na radiu tak ako to ma trojkova octavia, tusim ani nova fabia s tym nema problem...platim Spotify a bez toho ani na krok ci s autom alebo peso, takze dost vyuzivam a pocas soferovania nic moc listovat v mobile. Patral som ako to vyriesit a bum tu je odpoved, ze bezdrotovy bluetooth ovladac na iPhone do auta, je to z ameriky, ziadna lacna Čina, oplati sa, len ta cena, doprava a dan velmi navysuje cenu, tu je to http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&alt=web&id=261771612240

Editováno: , autor: Temik.sk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

android je tak na hraní pro děcka a pro hazardéry, iphone neznám a asi to tak dlouho zůstane. Windows je jasná volba, protože je to jediný komplexní a funkční řešení pro PC, tablet a telefon, synchronizace a cloud.... a hlavně neprolomitelná bezpečnost windowss phone, zatím. zajímavý je, že ráno se připojím a bez problému. pak si skočím do obchodu, následně se telefon po druhým startu připojí, ale pak se do deseti minut odpojí. jak jedu odpoledne z práce, tak to taky funguje. asi bude na odchodu mobil, už ho mám skoro dva roky a věčně někam padá, nebo po něm skáče děcko. ale o problémech lumie 920 s BT už jsem četl. Ta nemožnost přeskakovat stopy pomocí volantu nebo rádia mě taky štve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolko ludi tolko chuti a nazorov na mobily, ale poviem ti ze odkedy Microsoft kupil Nokiu mozes telefon zahodit...neni to ono...tak mozno tam bude problem toho hardveru ze neni spolahlivy odkedy ho maju na starosti ludi co s mobilmi nikdy nic nemali teda Microsoft, neni to o tom ze ci po tom skacu decka alebo ti spadol do zachoda...

Dalsie jedine komplet riesienie pre PC Tablet a mobil je Apple. iPhone, iPad a iMac, su na rom najlepsi.

Ale kedze pre teba jedina volba Windows skus teda kupit novy uz teda Microsoft mobil, uvidis asi to pojde lepsie, ta technika ide takym krokom ze uz rocny mobil je stary...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic není neprolomitelné...jen Windows není otevřený systém, ale bohužel to taky nic nezaručuje. Jen by měl být pro uživatele Microsoftích produktů nejvíc přátelský, ale zase chápu lidi co jdou cestou Iphone, Ipod, Notebook se softwarem od Applu + virtuálně si na tom rozjede Windows 7 nebo 8. Android je jen další alternativa a už tím jak vznikla všechno jen ne bezpečná. Rozhodně bych v telefonu s Androidem neměl nic důležitého.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolko ludi tolko chuti a nazorov na mobily, ale poviem ti ze odkedy Microsoft kupil Nokiu mozes telefon zahodit...neni to ono...tak mozno tam bude problem toho hardveru ze neni spolahlivy odkedy ho maju na starosti ludi co s mobilmi nikdy nic nemali teda Microsoft, neni to o tom ze ci po tom skacu decka alebo ti spadol do zachoda...

Dalsie jedine komplet riesienie pre PC Tablet a mobil je Apple. iPhone, iPad a iMac, su na rom najlepsi.

Ale kedze pre teba jedina volba Windows skus teda kupit novy uz teda Microsoft mobil, uvidis asi to pojde lepsie, ta technika ide takym krokom ze uz rocny mobil je stary...

No nechcem byt moc offtopic ale toto mi nedalo. Musim sa zastat mrkvosoftu :-)

 

Odporucam vyskusat si nejaky telefon s WP. Su to maximalne vyladene telefony, svizne, rychle, dobre sa ovladaju. Myslim ze nokia neutrepela nic, hlavne od wp8.1 to uz je hodne dobra platforma. To ze tam je nejaky problem s hw to sa moze stat aj u applu a moze to byt aj podla kusu alebo serie. Ja som mal dlhe roky android, ale v mojej cenovej kategorii to bolo zalostne. Parametre sice naslapane ale v konecnom dosledku zasekany telefon a nic viac. Potom som objavil lumie a keby som mal od wp odist tak jedine do iphone (to ale vzhladom na ceny nehrozi). Ma to sice zopar nedostatkov mozno v podobe menej appiek a podobne, avsak komepenzuje to rychlostou a odladenostou (co je premna hodne dolezite, ked sa cloveku zasekne telefon pri dvihani hovoru je to celkom odveci), navyse ma dobru podporu, aktualizacie chodia aj na lacnejsie telefony, nie jak u androidu.

 

inak aby som bol aspon trocha v teme, ten button z ebaya vyzera zaujimavo akurat, zvladne telefon viac pripojenych BT zariadeni naraz? Pride mi to celkom drahe, neviem ci sa viac neoplati prepinat songy na vecne zapnutom lockscreene alebo nieco take a radsej si kupit nejaky drziak blizko volantu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

inak aby som bol aspon trocha v teme, ten button z ebaya vyzera zaujimavo akurat, zvladne telefon viac pripojenych BT zariadeni naraz? Pride mi to celkom drahe, neviem ci sa viac neoplati prepinat songy na vecne zapnutom lockscreene alebo nieco take a radsej si kupit nejaky drziak blizko volantu.

iPhone ak sa nemylim napriklad zvlada naraz pripojenych az 10 BT zariadeni, ako to je u androida alebo win phone tak neviem.

Co sa tyka drziaka blizko volanta tak co ja viem mam ho na okne a dost blizko a musim k nemu natahnut aby som dotahol na mobil, takze pre mna nie, asi skor ten button kedze sa da aj na volant upevnit. Inac toto bolo najlacnejsie znackove riesenie, potom su bullshity z ciny za 10€ z plastu na PET flase....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak zdá se problém BT a lumia 920 rozlousknut. pokud přepnu rychlost mobilních dat z 3G na 2G, tak spojení BT nevypadne nikdy. chyba někde v telefonu. dřív jsem míval data pořád vypnutý, příp. 2G, ale poslední měsíce jsem nechával pořád 3G, stejně musím nabíjet telefon každej den. takže mě napadlo, jestli to nebude tím a vypadá, že jo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...