Jump to content
21Marek

Bluetooth Rapid

Recommended Posts

Tak jo, infotainment chce nové párování, pokud byl telefon připojený kabelem a aktivní AA ve chvíli, kdy zůstane připojený i po vypnutí motoru a vytažení klíče (zamknutí), pak přijdu k autu a znovu zapnu zapalován9. Jinak se to nestane. 

Dost mě to točí kol100

Edited by Qual

Ahoj. Bude mě fungovat jednotka 7P6 035 730 E s rapidem 2013,multifunkční volant bez tlačítka telefonu,maxidot display a rádio swing.

Díky

V 4. 4. 2018 na 13:39, Reigen napsal:

Stejný problém MR2017, Swing bez BT s maxidotem. Je zde někdo kdo se tomu věnuje a je schopen to zprovoznit bez porušení záruky ? 

Jsem na tom úplně stejně, Rapid SB MR 2017. Dotykový Swing, plně vybavený multifunkční volant (tedy včetně tlačítek pro ovládání telefonu nalevo), MaxiDOT. Stačí vyměnit autorádio za typ Swingu, podporující BT handsfree? Nepotřebuju navigaci, protože ta škodovácká mi příliš nevyhovuje, čili by stačilo jen autorádio Swing, podporující BT telefony.

Ahoj všem,

potřeboval bych poradit.

Koupil jsem si Rapid 2018.

Máme tam rádio Amundsen.

Po připojení mého telefonu na bluetooth (Samsung A50) není žádný problém, ale když se připojí přítelkyně (Samsung A7 2018), tak se každou chvíli přeruší spojení a rádio napíše "Spojení bluetooth bylo přerušeno (A2DP) a (HFP).

U ostatních aut v naší rodině (Passat B8, OIII, Golf) se jí to nestává, tak jsem se chtěl zeptat, zda někdo nemá zkušenosti, jak to vyřešit.

Odpojení a znovu připojení, restartování telefonu jsem zkoušel.

Nic nepomohlo.

Předem díky za pomoc.

Hanz