Přejít na obsah

Fotky Rapidů z ulic


Host amissus

Doporučené příspěvky

V sobotu si takhle jedu večer domů a co nevidím na parkovišti. Sice jsem chtěl stát na druhé straně, ale vedle něj bylo místo a tak mi to nedalo. Omlouvám se za příšernou kvalitu, nebyla po ruce lepší technika a ráno už tam bohužel kámoš nebyl.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

já osobně nemůžu nějak Spacebacku přijít na chuť. S tou černou střechou a jiným zadním oknem si ho dovedu představit, ale to jsou jiné peníze... Jinak bez těchto věci na mě působí nějak zvláštně a ty trojúhelníčkový okénka vzadu vypadaj chaoticky...

Editováno: , autor: Rypicong
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Space není taková "žížala" (promiňte lifti) a má hezčí ty zadní světla (hranatější). Ale je to každého volba a i u nás byl výběr těžký, takže hlavně aby lift i SB sloužil jak má  ;)

Je pravda že každý má jiný vkus ale podle mne Spacebak ten ostře a přísně řezaný předek a kulatý zadek vypadá jako slepený ze dvou různých aut. :kol-138: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako skalní příznivec sedanu / lb nerad skáču do řeči, ale postujte tady prosím jen fotky Rapidů z ulic.

Na téma typu karoserie jsme se tady nedávno hádali někde jinde :D

Editováno: , autor: amissus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda že každý má jiný vkus ale podle mne Spacebak ten ostře a přísně řezaný předek a kulatý zadek vypadá jako slepený ze dvou různých aut. :kol-138: 

díky za tento příspěvek, protože já jsem stále dumal, co mi na tom autě nesedí :) Ale s černou střechou a jiným zadním oknem je to celkem good...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...