Přejít na obsah

Fotky Rapidů z ulic


Host amissus

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Takže přidávám fotky aktuálně z Číny: RAPID v sociálním provedení v podzemním parkovišti nádraží rychlovlaku CRH v Hangshou (ne, se Zemanem jsem nejel... :-D ). Další dva jen viděni z jedoucího auta, oba byly v lepší výbavě s litými koly a "normálním" nárazníkem.

post-6633-0-17158300-1414513016_thumb.jp

Jinak zatím tady v Číně vyhrávají na body sourozenci od VW - Jetta a New Santana v poměru tak  3:50. Holt jich hodně začalo jezdit jako taxíky místo letitých VW SANTANA (=stařičký sedan VW Passat úplně té první generace). Tahle New Santana je nějakýho obyčejnýho referentíka ve firmě,kde jsem dneska byl.

post-6633-0-42818700-1414513019_thumb.jp

Editováno: , autor: miklisek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže možnost už byla, akorát nemám foto :-(, mobil vybitej. VW NEW SANTANA 1,6/5°M, na 16"kolech. Plasty přístrojovky stejně "hodnotné" jako u našeho RAPIDa, výplně dveří taktéž, na opěrce ruky ve dveřích docela hodnotná látka místo naší koženky, loketka naprosto stejná. Sedačky jsem moc posoudit nemohl, protože mají na sedačkách ve všech autech nějaký přiblblý přehozy (a to ve všech, co jsem tady jel). Jinak sedačky jsou celkově širší než v RAPIDu, loketka je s mezerou snad jen 3mm na každý straně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem viděl na netu, tak přístojovka by měla být skoro shodná s evropskou, jen myslím pod spínačem osvětlení vlevo byla nějaká malá odkládací schránka.

 

P.S. Teď jsem si na těch fotkách všiml, že má na zadní kapotě zámek.

Editováno: , autor: MBDusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...