Přejít na obsah

Sluneční clony do oken


martin pleva

Doporučené příspěvky

Zdravím, máte někdo zkušenosti s touto sluneční clonou? 

http://www.spoilercentrum.cz/eshop/produkty/slunecni-clony-privacy-shades-835/

Je to celkem pálka, nebo stačí 

http://www.spoilercentrum.cz/eshop/produkty/slunecni-clony-privacy-shades-722/

Nevíte někdo jak to v autě pasuje a jestli to aspoň nějak funguje?

Editováno: , autor: martin pleva
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Zdravim klubáci, chtěl bych se zeptat zda někdo má tyto clony z aukra http://aukro.cz/protislunecni-clony-pro-skoda-fabia-i-combi-i4025812048.html a jestli jo tak jake jsou zkušenosti s nima. Dost se mi libi jednoduchost montáže, tudíž drží na oknech dobře. Folie se mi na okna moc dávat nechce. Pokud ma někdo nějake fotky, byl bych za ně vděčný.

Editováno: , autor: Vit125
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim klubáci, chtěl bych se zeptat zda někdo má tyto clony z aukra http://aukro.cz/protislunecni-clony-pro-skoda-fabia-i-combi-i4025812048.html a jestli jo tak jake jsou zkušenosti s nima. Dost se mi libi jednoduchost montáže, tudíž drží na oknech dobře. Folie se mi na okna moc dávat nechce. Pokud ma někdo nějake fotky, byl bych za ně vděčný.

 

To vypadá super, teď jde o to, jestli se stím smí jezdit normálně v provozu a zda to vážně sedí jak je na obrázku. Nic méně, ta barva co je z venku tak předpokládám, že bude černa.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj,

 

ja mam nemecke sonniboy http://sonniboy.com/ na kratkej fabke a je to super. pasuje to perfektne. mne osobne sa to paci viac ako folie a vies fungovat aj s otovrenym oknom, drzi to pevne, ale pri rychlostiach >100km to huci podobne ako bez clony.

 

domino

 

Sonniboy/ ClimAir nedělají na F1 combi, nebo jsem je tam nenašel.

Já má ty z prního odkazu, a v pohodě, ale mám je od loňského "Ježíška", takže ještě nemám zkušenosti s jízdou s otevřenými okny. Tam se ty úchyty nelepí, ale zasouvají pod tu gumu.

Jen ty na páté dveře jsou ze dvou kusů, to je trochu nevýhoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve dne je ven vidět v pohodě. V noci to je trošku horší. Já měl ve zpátečkách LEDky a stálo to za .., teď mám jiný žárovky a je to lepší. Ale musím dodat, že mám pokovený skla na 50% propustnosti.

 

Když se podiváš na odkaz co sem dával vo pár příspěvků vejš, tak tam sou fotky i z auta ven. Je tam na nich krásně vidět propustnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Takže objednáno 8.3. a zrovna dneska dorazily. Neměl jsem zatím čas je nasadit (mám dvě malý děti a manželku co pořád něco chce :kol-48: )

Omrknul jsem jenom jestli je to komplet a na kvalitu zpracování - vypadá to v pohodě. Více poreferuju a fotky hodím až to bude na autě.

Kdyžtak se ptejte...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Takže objednáno 8.3. a zrovna dneska dorazily. Neměl jsem zatím čas je nasadit (mám dvě malý děti a manželku co pořád něco chce :kol-48: )

Omrknul jsem jenom jestli je to komplet a na kvalitu zpracování - vypadá to v pohodě. Více poreferuju a fotky hodím až to bude na autě.

Kdyžtak se ptejte...

Ahoj už jsi měl čas nafotit ty sluneční clony na autě , mám v plánu je kupavat tak jse chci podívat jak to vypadá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luďa,

trochu mimo mísu, ale zeptám se tady.

Na fotce č. 1 máš na zadních dveřích těsnění na vnější vnitřní hraně kolem dokola plus jedno silnější ve spodní části. Podle barvy auta zřejmě nějaký r.v. 2001. Máš to i na předních dveřích?

Pak je trochu nejasně vidět nějaký pruh přímo na prahu, to je taky nějaké těsnění?

Na to těsnění kolem dveří jsem narazil na obrázku v DP, tak jsem zapátral, ale Etka je zobrazuje jen s popisem "číslo dílu neexistuje".

Na mé 2004 žádná taková těsnění nejsou, ale určitě bych je přivítal :)

 

Dík za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo, dávalo se do prašných oblastí (Saudska Arabie apod), kde vane hodně písku, řekl bych tak do roku 2003.

Já mám tohle přední těsnění ještě originál (našel jsem ho v nějakém eshopu), na zadní dveře jsem už nesehal.

No nic zpět k tématu .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny.

Dotaz na sluneční clony: rozhoduji se zda elektrostatické folie /ty se dají sundavat/ nebo tyto textilní - z toho důvodu,
že v autě mám uděláno spaní a když jsou tmavé folie tak dovnitř není vidět. Jde o to nakolik je dovnitř vidět když jsou
použity ty textilní clony, mě se zdá že to sice cloní ale průhlednost zvenčí do vozu zůstává vysoká. Tedy- je asi rozdíl
když se budu dovnitř dívat z blízka nebo z větší vzdálenosti. Ty textilní se mi líbí, že fungují i jako protihmyzové sítě.

Dík za informace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera mi clony dorazili. Koupil jsem ty z aukra. Montáž byla jednoduchá, do pul hodinky hotová, jen na patejch dveřích jsem nepřišel jak tam zadělat přiložený plíšky na přichycení, ale naštěstí clony tam jsou dost na fest a nechali se chytit pod ten vrchní plast. Až pojedu večer do práce tak vyzkouším jak držej za jízdy s otevřenými okny, jsem zvědavej jak to ty plíšky podržej, protože na jednom okně jsou jen 3. Ty plastový uchyty jak jsou výš vyfocený vypadají pevněji. Zítra udělám nějaký fotky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...