Přejít na obsah

Bezpečnostní šrouby kol


bill.jr

Doporučené příspěvky

V 14. 4. 2018 na 21:29, Čečulák napsal:

 

Ja to zjistoval a pokud máte bezpečáky kde jsou ruzne hrany z venku, tak na to se dá narazil golový klíč podobného průměru a šroub povolit.

Pokud máte šoruby jde je díra uvnitř a okolo zuby, tak to toho se dá zase narazi čtyřhran ruzné velikosti a šroub vykrioutit.

 

největší problém je šroub který je zvenku kulatý a uvnitř nemá díru a jen jen výřez.

Tam se nedá nic narazit.  Ale jestli to jde povolit tou golovkou s těmi zasuvnými paprsky to nevím. Asi jendu koupím a zkusím.

Já mám právě ty bezpečkáky z výřezem.

Mám něco takového

88153860.jpg

 

Už vám někdo ukradnul kola s těmito šoruby?

 

Spíše problém je v tom, že se to zloději pokusí demontovat a místo aby začli tim bezpečnostním, tak většinou odšroubují normální a ten bezpečsnotní tam třeba zůstane. No a vy pak ráno přijdete k autu, rozjedete se a bac.

ŠKody ještě víc.  Takže to budu ještě muset před jízdou kontrolvoat jestli to někdo podovolil, nebo nevyndal nějaké šrouby.  :-D

Editováno: , autor: s-tony
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ženě chtěli ukrást kola u obchodaku na Espace,byly to nove 17tky s novými gumami,zůstali na jen pojišťovacích a povolených origo sroubech, odjela s tím a malem se v autě vybourala, radši kdyby je ukradli.

Na obyčejné disky do 15 tis bych nic nedával,kdo by je kradl.

Na drahé bych je treba dal,znamej ma na AMG Mercedesu na každým kole dva jiné.

Nov

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...