Přejít na obsah

Vzadu Bubny/kotouče, proč?


Deny1988

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny. Snažil jsem se najít relevantní odpověď, ale nepovedlo se.

Mám Rapida 1.6 Tdi 77KW ve výbavě Ambition plus a do toho ještě Fresh a vzadu bubny. Když jsem studoval servisní manuál, bylo u této motorizace uvedeno, že auto má kotouče. Nevíte podle jakého klíče se určuje čím vzadu brzdíte??? Příjde mi absurdní, že u nejsilnější naftové varianty nejsou kotouče....

Předem díky za vysvětlení :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nie je tak náhodou auto rok výroby 2012?

Edit: Ups je to fresh tak asi nie :)

Ale nie si sám videl som viacero tdi 2012 čo maju bubny  http://www.tipcars.com/skoda-rapid/diesel-16-tdi-cr-dpf-elegance-5070012.html

Zda sa mi že od neakého mesiaca sa bubny do 77 kw verzii prestali dávať...

Editováno: , autor: Pawouk
Upraven odkaz.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to zajímavý případ, také by mě to zajímalo, kamarád má Rapida se stejným motorem a také Fresh a má vzadu kotouče. Rapida přebíral někdy začátkem tohoto roku...

Být tebou, zkusil bych napsat mejl přímo do škodovky, sice jim to tam vždy dlouho trvá, ale většinou dostaneš rozumnou odpověď i s vysvětlením.

Editováno: , autor: Galvi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mno taky divný , ale podíval bych se na najk plast kdy byl vyrobený :) nejlip sundat takový ten truhelník z boku palubovky když otevřeš dveře (stačí ho podebrat větší silnou a vyloupnout , nejlip podebrat najkým plochým plastem )

 

Já mám 1.2 tsi 77kw a mám v zadu kotouče , mezi kotouči a bubny není skoro žadný rozdíl v brzdné síle ! jediná nevýhoda u bubnu jsou samostavy které po čase přestávájí fungovat a dík špíně a jiným nešistotám se zadřou a z reziví

 

Ale u škody se nedivím ničemu oni skladají auta jak se jim chce a co jim zrovna sklad dá :) nebo taky muže záležet jestli nemněly zrovna čertvý brygoše z ukrajiny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 1,2 63kw jsou vzadu bubny. Popravde rozdil v brzdne sile je temer nula, jelikoz snad 80% bzdne sily jde na predni kola. Co se tyce otazky jestli buben nebo kotouce... nejsem nejak stastny ze mam bubny, ale co se tyce zivotnosti tak jsou na tom mnohem lip nez kotouce [ zkusenosti z predchozich aut ] a treba v zime, na jare nebo pri jizde v nejakem marastu je rozdil v zivotnosti jeste mnohem vetsi. Samozrejme problem mechanizmu v bubnu tady je, ale oprava je za par korun, pokud se tedy se zadrenou brzdou nejede.

Kotouce se dle me zkusenosti sjizdi mnohem rychleji a pokud je setrite tak se opotrebi jeste rychleji kvuli koroze.

Editováno: , autor: runner
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tim proletnutim krizovatky bych teda neosuhlasil. V jakekoliv situaci a zatezi lze kola dostatecnym seslapnutim zablokovat uplne [ tedy do stavu kdy uz se netoci ale smykaji pokud by tam nebylo ABS ]. takze rozdil bude v sile seslapnuti pedalu [ pokud neni vyreseno vetsim tlakem v hydraulice ] ale brzdny ucinek by mel byt dle meho nazoru stejny jen s tim ze je treba vice seslapnout pedal.

Takze jen o zvyku kolik v jakou situaci seslapnout.

Editováno: , autor: runner
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem měl většinou bubny a teď mám kotouče a rozdíl je fatální, ale pouze za určitých podmínek. většinou jezdím sám a bez nákladu a tam není poznat nic. ale když se auto naloží nebo jede víc lidí a brzdí se třeba z vyšší rychlosti, třeba až do zastavení, tak je to nesrovnatelný. ty bubny při větší záteži přestávají brzdit, většina hmotnosti jde na předek a pak už člověk poslouchá abs a čeká až auto zastaví. s kotoučama je to jako by to auto někdo chytl za prdel a stojí na fleku až mně oči málem vylítly z hlavy. by mě zajímalo jestli je na netu nějaký srovnávací video

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebude nijak markantní rozdíl při srovnání verzí 63 a 77 kw.. Při krizovém brzdění navíc jak už tady zaznělo zadní brzdy na autě nehrají skoro žádnou roli a většina váhy je brzděna předkem, kde i menší kotouče jsou dostatečně nadimenzované a bez problému si poradí s jakkoliv přípustně zatíženým autem. Zadní brzdy při prudkém brzdění ani příliš brzdit nemohou, protože by vlivem odlehčení zadku by mohlo dojít k zablokování kol a to například při průjezdu zatáčkou by bylo dost nepříjemné.

 

Jediné, kde by mohly bubny nějak ztrácet by bylo při jízdě po nějakém závodním okruhu, kde by se velmi často prudce brzdilo, protože jejich účinnost se se zvyšující teplotou snižuje, což je právě opak kotoučů, samozřejmě do určitě teploty, nicméně v běžném provozu je to úplně jedno a jedná se čistě o vzhled..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Fíha, se to tu rozjelo...nicméně základní model nemám. Mám ambition plus + paket fresh + nějaká výbava navíc... Jezdím 98% času sám, takže naložený nejsem a na ježdění na okruhu nemám čas ani výkon :-D

Spíš mě zajímalo, kde je zakopaný pes....i prodejci na salonu mi říkali, že nad 100 koní= kotouče i vzadu....a kroutí hlavou :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro osazení zadní nápravy bubny, popř. kotouči, je sice rozhodující aspekt motorizace, ale zároveň existují různé specifikace pro trhy, kam samotné auto směřuje.

Pokud byste dříve podrobněji procházeli nabídku ŠkodaPLUS, našli byste v ní více anomálií. Jeden z místních členů fóra má 1.2 TSI 63 kW a zadní kotouče. Typicky by se daly najít bubny na zadní nápravě i při motorizacích 1.2 TSI a 1.6 TDI 77 kW na Slovensku, minimálně na počátku výroby, pak si importér vyžádal zadní kotouče, pokud se nepletu (minimálně u 1.6 TDI 77 kW).

Podobný případ je u F2, které mají třeba v Německu i s motorem 1.2 TSI 63 kW zadní kotouče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ja mel u vsech predchozych aut bubny i u O1 ( kupovana jako 4 leta s 50 tis) a potom co jsem kazdy rok nebo 2 musel resit zadni brzdy ( praskla prasatka, rozdilny brzd ucinek kol apod) jsem rekl ze bubny uz nikdy. Protoze kdyz treba praskne prasatko musi se krom prasatka vymenit i pakny apod. tak me tyhle vymeny vysly vice nez kdybych mel kotouce, ktere opravdu za normalnich okolnosti nemaji takovou zivotnost jako bubny. Navic hned vidim co a jak se sjizdi z venku a nemusim nic sundavat. Kotouce jsou proste kotouce a o lepsim brzdem ucinku nemuze byt pochyb. Vsechny vykonejsi vozy maji kotouce, zkus si dat bubny na O3 RS :D kdyz tvrdite ze v tom neni rozdil v brzdnem ucinku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...