Přejít na obsah

Vzpěry kapoty pro RAPIDa


miklisek

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Plochu pod tím šroubem blatníku. Použij na to základovku, nejlíp asi s podílem zinku nebo co je určená pro auta. Třeba toto:

http://www.motipdupli.cz/dep/172-zakladova-barva/

Samozřejmě nej bude šedá nebo bílá, ta červenohnědá se k autu moc nehodí.

Editováno: , autor: miklisek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já koupil základovku ve spreji Škoda v baumaxu. Ono jak jsem na to detailněji koukal, pod tím uchycením blatníku je ještě nějaká podložka (myšleno pod plechem blatníku - je to vydět až vyšroubuješ šroub, podložka se závitem právě pro ten šroub asi) a ta zdaleka není nějak chráněna ač kolem jí teče po blatníku voda. Tudiž je to spíš takovej sicher.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

možná proto, že je to zbytečný a běžný uživatel by to ani neocenil + zvedlo by to už tak zajímavou cenu auta? Těch proti je dost. A kdyby mi jako konstruktérovi dali úkol práci na přední části + kapotě, tak bych tam plynové vzpěry rozhodně neprosazoval, nikdo v automobilce by mě za to nepochválil.

Editováno: , autor: Supermarine_Spitfire
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náklady, náklady, náklady, náklady........ Veškerá konkurence to taky nemá, tak proč by to měl mít zrovna low cost Rapid, že? Ale jak píše Petrrr, taky nechapu, proč aspoň OIIIRS je nemá. Mohli tam dát pěknou tuningovou stříbrnou.

ale hlavně, proč taková věc nejde třeba objednat za příplatek.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...