Přejít na obsah

Hučení při přidání plynu


Benny55

Doporučené příspěvky

Mám problém, dneska jsem spozoroval při rozjezdu, ale i při přidání plynu na neutrál se ozývá z motorového prostoru takové mrmlání a stupňuje se s množstvím plynu. Zvuk přetrvává i za jízdy a při vyřazení pomalu utichá až přestane. Vím že se tu řešilo ta tyčka turba, ale tohle není drčení jako kovový zvuk, ale spíš mi to připomíná jako by byl přidřený nějaký elektrický motorek (u klapky?) Jinak na tyčka od turba je samozřejmě taky slyšet, ale jenom při prudkém přidání plynu a to neřeším. Další věc co mě přivádí k šílenství je praskání někde z okolí přihrádky u spolujezdce ale nepodařilo se mi identifikovat, je to slyšet při přejíždění nerovností na vozovce, pokud auto vytopim, zvuk přestane. V pondělí pojedu do servisu a uvidíme. Nicméně jsem už celkem nespokojen. Po třetí na reklamaci, nevim nevim. První stahovačka, pak výměna silentbloku převodovky a teď todle...Díky za názory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týká toho praskání u spolujezdce, tak taky jsem zaznamenal nějaké zvuky, nejdřív jsem myslel že je to někde od spolujezdce, ale spolujezdec mně zase tvrdil že ty zvuky slyší ze strany od řidiče :kol-44: , no nakonec jsem přišel na to že pazvuky vydávají sluneční brýle v přihrádce stropu :kol-27: vyřešeno podložením brýlí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Idelaní by bylo ten zvuk nahrát na video nebo aspon diktafonem , jinak težko určít co to je .

 

Auto jede normálně ? nemá slabší výkon ?

 

přičin hučení od motoru muže nkolik : praklá hadice sání prasklá hadice od turba tedy palast , vadne turbo , muže to dělat i vodní pumpa bud mechanická nebo elektricka a další mně napdají ale bez indetifikace zvuku nelze určít

Editováno: , autor: vikyviky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ja pozorujem pri preradeni z 1 do 2 také trhnutie, neviem ci je to spôsobené mojim radení alebo bude problém niekde inde. Motor doprevádza aj zvuk ktorý počuť z vonkajšej strany. Snažím sa hneď preraďovať po rozjazde. Auto mám 2 deň. 1,2 Tsi, Predtým som jaxdil len naftu, tak mozno je to len zlozvyk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pedalbb : pokud hodně vytočíš 1čku tak muže pak po přeřazení na 2jku to škubnout , připadně pokud daváš 2jku okolo 2800 ot tak tam někde přechazí řj motoru z dvojvstřiku na jednovstřik a dělá to občas nepřijemné trhnutí až jakoby klepnul motor , ale jak pišeš auto máš druhý den , tak motor pořádně zajet ! aspon 2500 km ho šetřít!!! a do  5000 km  ho nahat dlouho na max !!!  mně taky jak rapid byl nový dělal motor ruzné kraviny a škubaní :) dej to mu čas motor se musí zaběhnout !

Editováno: , autor: vikyviky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

ahojte mam rovnaky proble s tym zvukom pri pridavani plynu. ako keby zvuk maleho mtorceka po pusteni plynu to uticha, zosliapnem aj ked len trochu tak hnes sa zase ozve akoby sa roztocil nejaky maly motorcek. nedoriesilo sa to tu a ziadna logicka odpoved, ma s tym este niekto skusenosti ? ak ano dajte vediet co to sposobuje. zvuk nie je ziadne klepanie plechu alebo rezonovanie, cisto zvuk tozbiehajuceho sa motorceka a len pri sliapnuti na plynovy pedal .

za odpovede vopred dakujem . . .

1.2 TSI - 81kw

Editováno: , autor: Renema
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 1 rok později...
  • o 11 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...