Přejít na obsah

Řinčení při vytočení od cca 3000 otáček


Doporučené příspěvky

Zdravím všechny.

 

Rád bych se všech zeptal na radu, popř. na řešení. Mám Škoda Roomster  1.2 TSI 63kW 07/2010 a nejeto 75 tisíc km. To že mám třetí rozvodovou sadu opomíjím. V poslední době začal motor, nebo něco v něm při vytočení nad tři tišíce vydávat výrazně zadírající(řinčivý) zvuk. Ten zvuk lze slyšet jak na volnoběh tak i za jízdy např. na dálnici. Vždy od třech tisíc dále. Máte někdo podobný problém? 

 

Může s tím být i spojeno, že když řadím tak něco cvaká u spojky a na vyřazený plyn něco chrastí v náhonu. 

 

Nebudu Vám vyprávět, že auto jsem celkem 7x reklamoval a rozhodně bych už nic z vrakoviště Škody nekoupil. Mám i špatnou zkušenost se servisy. Proto bych rád znal Váš názor zde. Auto sice má záruku 4 roky, ale na kilometry již ne. 

 

Předem díky za radu, na fóru podobný problém jsem nenalezl. 

 

Miloš. 

Editováno: , autor: Sasa2002
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokusím se to dneska nahrát. Ano, na neutrál to jde nejlépe slyšet. Ale zkusil jsem vytočit dvojku a slyšel jsem to taky. Ale tam to není tak jasně rozpoznatelné přes hluk motoru. A když jedu z kopce na neutrál tak něco možná na nápravě, nebo v motoru chrastí, ale to se mi nepovede nahrát. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...