Přejít na obsah

Visí plyn


Kubasitta

Doporučené příspěvky

Mám problém zůstává mi viset plyn a nevím proč. I při akceleraci se otáčky mírně pozsataví na 2000 a pak to jde plynule na horu. Ale dolu je už to horší. Zas kolem 2000 to zůstane viset a někdy spadnou otáčky až na volnoěh a někdy to zůstává na 2000. Nevíte co stím? Už jsem fakt bezradnej. Škrtící klapku jsem vyčistil. Mám BMN 40kw.

Editováno: , autor: Kubasitta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám problém zůstává mi vyset plyn a nevím proč.

No mě zůstává vyset ještě kukuřice a hrách, pšenici už jsem vysel. Jo a zůstává mi na traktoru viset plyn, ale to sem asi nepatří, jak koukám. :kol-138:

Hm, čeština, to je prevít.

Editováno: , autor: VAG BoBo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eště by se dalo říct VYSÍRAT, ale to už je opravdu off topic... 

 

Pokud je to stříkačka, tak vyčistit škrticí klapku, bude pravděpodobně zasraná jak jetel v ložisku = drhne, případně následně nastavit dorazy a krajní polohy - jestli nevíš jak na to, nejlepší bude někdo kdo s tím umí = servis, klidně i "stodolovej", ale aby uměl fáčka. A v neposlední řadě musí bejt namazaný plynový lanko (struna) ve vedení a čep pedálu - když to drhne tam, můžeš mít klapu jak křišťál a stejně to bude blbnout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...