Přejít na obsah

Vybíjení baterie


bartuch

Doporučené příspěvky

mám problém s vybíjením baterie.připojil jsem ampermetr mezi mínus svorku baterie a naměřil jsem 0,45A místo 0,01 až 0,03.postupně jsem procházel pojistky a když jem vyndal pojistku na vnitřní osvětlení-centrální zamykání tak najednou klesl proud na požadovaných 0,01A.chci se zeptat jestli má někdo nějakou zkušenost čím to může být než se vtom začnu vrtat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, toto už tady bylo. Já jsem to řešil před rokem.

Ale nikdo ti tady k tomu nic neřekne. Řeší se tady jen chujoviny jako "moje spotřeba a jaké kola" ale nic pořádnýho...

Ale k věci: Za dva - tři měsíce jsem měl vždy prázdnou baterku . Měl jsem rozdělaného půl auta, výměna 3 baterek a tak dál... A pořád velký klidový odběr. Až jednou mi jeden mechoš poradil, ať změřím odběr při odemčeném stavu zámků a potom při zmčeném. Tím jsem zjistil, že při odemčených dveřích odběr způsobují přední řídící zámky!! Od té doby mám auto přád zamčené a to i v garáži. Baterka drží a tak to zatím nějak neřeším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsem zkoušel měřit při uzamčeném i odemčeném stavu ale furt to samé.zkusil jsem rozebrat všechny dveře a odpojovat postupně napájení na zámky ale taky nic.zítra se zkusím dostat k řídící jednotce zkusím jít po drátech jestli není někde proseklej nebo tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Mam problem vybiji se mi baterka.Je tam porad odber kolem 0.6 A :( .Bylo podezdreni na alarm (Magicar),ale po jeho odpojeni klesl odber jen o 0,07A.Zkousel jsem vytahnout vsehny pojistky,odpojit alternator a porad nemuzu prijit co to zere.

Nemate s tim nekdo zkusenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem stejný problém na manželčiné Astře. Startér byl plný uhlíkového prachu a ten neustále tvoříl nepatrný zkrat. Vždy se to logicky zhoršovalo za vlhkých měsíců.

Oprava cca 2 hod. vyndat vyčistit, vyfoukat a ( případně dát nové uhlíky ), promazat co se dá a je to.

Thomas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

nevie niekto poradit?

Mal som asi 4 tyz. odstavene auto (okta1 PDi), a dnes starter ani netukol .

Docital som sa, ze to mozu sposobovat RJ, ktore su vraj napajane nonstop ...

Nevie niekto, ako to odstranit? Ci staci odpojit 30, a nechat len alarm ... alebo to treba riesit nejak inak ? Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, taky riesim vybijeni bat. ... V Dp som sa docital, ze v raj staly odber maju RJ ... ale ci to muze byt az 600mA, to nevim. No fakt je, ze po necelych 4 tyd. stani byla bat. KO... Mam ale pocit, ze sa to tu pred casom niekdeš riesilo, a chlapik psal ze to vyresil. &Akurat gto nemuzu najit ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

nevie niekto poradit?

Mal som asi 4 tyz. odstavene auto (okta1 PDi), a dnes starter ani netukol .

Docital som sa, ze to mozu sposobovat RJ, ktore su vraj napajane nonstop ...

Nevie niekto, ako to odstranit? Ci staci odpojit 30, a nechat len alarm ... alebo to treba riesit nejak inak ? Dik

Hledej ve starších diskusích vybíjení a podobně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, dik, uz jsem to nasel... Takze i kdyz je vsechno jak ma byt, za mesic bat. odejde ? No prima. Neresil nekdo nejaky spinac, kterym (pokud auto na delsi dobu odstavim) odpoji vse nepotrebne? Mam na mysli ponechat treba jen alarm ... a kdyz se po mesici vratim, pro jednou si to klidne otevru i klicem (kdyz RJ zerou i v klidu ...). Teda pokud tam este auto bude ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem stejný problém na manželčiné Astře. Startér byl plný uhlíkového prachu a ten neustále tvoříl nepatrný zkrat. Vždy se to logicky zhoršovalo za vlhkých měsíců.

Oprava cca 2 hod. vyndat vyčistit, vyfoukat a ( případně dát nové uhlíky ), promazat co se dá a je to.

Thomas

Starter by ti ale nemel trvale brat stavu , ani i kdyby byl treba "jemne vyskratobvan" uhlikovym prachem ... Nap. je totiz trvale jen po civku elektromag. ktery vytahuje kotvu , a ten je oddeleny od samot. starteru. Jedine ze to "tochu skratovalo" primo v te elmag. civce ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...