Přejít na obsah

Vybíjení baterie


bartuch

Doporučené příspěvky

mne sa stalo to iste - po 4 tyzdnoch mi zacal hukat alarm - tak sa vybila baterka, ze si myslel, ze ju niekto odpojil, inak ja mam odber 0.14 ... aj s alarmom

0.14 a odejde to za mesic? Jakou tam mas bat? Kdyz jsem totiz mel diesel feldu (alarm mal asi 0,09), a po mes. jsem se vratil, tocila (a taky naskocila) v pohode ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se pridavam s nadmernym odberem ... :angry:

Dle sdeleni servisu FS2skoda.gif ma Octa brat 30 - 40mA ...

Me po prestavbe na MAXIDOTH bere po uzavreni (SAFE mode) 0,49A, tedy 490mA coz je na mou 4 roky starou baterku po trech dnech SMRT :angry:

Kde muze byt zrada????

Paklize odpojim baterii a po cca 30 sek. zapojim zpet auto bere po cca 1 minute spravnych 0,03A. Jen co otevru dvere otocim klickem, zapnu radio (natukam PIN), vse povypinam a zavru tak je odber po ustaleni 0,49A ....

Odpojoval jsem postupne pojistky ... zadna zmena az na pojistku/ky:

15 - panel pristroju, aut. prevodovka *** odber po odpojeni klesl v ruznych kombinacich od 0,07 nebo dokonce o 0,31 A

34 - elektronika motoru *** odber klesl o 0,24 A

38 - osvetleni zav. prostoru, central, otvirani nadrze ** odber klesl 0,018 A

Kurna co teda ... ????

Matlal jsem komfortu, maxik a air.jednotku ... Radio nic nebere (pojistka 42, odber 0,005 A)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se pridavam s nadmernym odberem ... :angry:

Dle sdeleni servisu FS2skoda.gif ma Octa brat 30 - 40mA ...

Me po prestavbe na MAXIDOTH bere po uzavreni (SAFE mode) 0,49A, tedy 490mA coz je na mou 4 roky starou baterku po trech dnech SMRT :angry:

Kde muze byt zrada????

Paklize odpojim baterii a po cca 30 sek. zapojim zpet auto bere po cca 1 minute spravnych 0,03A. Jen co otevru dvere otocim klickem, zapnu radio (natukam PIN), vse povypinam a zavru tak je odber po ustaleni 0,49A ....

Odpojoval jsem postupne pojistky ... zadna zmena az na pojistku/ky:

15 - panel pristroju, aut. prevodovka *** odber po odpojeni klesl v ruznych kombinacich od 0,07 nebo dokonce o 0,31 A

34 - elektronika motoru *** odber klesl o 0,24 A

38 - osvetleni zav. prostoru, central, otvirani nadrze ** odber klesl 0,018 A

Kurna co teda ... ????

Matlal jsem komfortu, maxik a air.jednotku ... Radio nic nebere (pojistka 42, odber 0,005 A)

No je to sila ...

Prisiel si na neco? To aby fakt clovek uvazoval nad nejakym odpajecem bat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave cekam az ty mrchy usnou ... nekde jsem tu cetl, ze mel taky odber a po cca 2 hodinach mu to spadlo na 30mA ...

Ja mel pri posleni mereni 490mA, ale to jsem furt odpojoval, pripojoval baterku ... kurna to jsem zvedavej ... :disgust:

Mozna to bude ok, mohla se jen ozvat baterka nebot ji tam mam minimalne 4 roky ... mozna i puvodni ... to by byl rekord - moje Octa je 03/2000

Nevite nekdo jak vypadaly origo baterky. v MB tam stale davaj Akumy, ne ... ?

... to je asi blbost je to spise Varta

post-28-1170238730.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak zadna zmena ... odber i nadale 490mA.

Na co jsem vsak prisel, komfortka (1C0-959-799B) se chova nejak nestandardne. Po vyndani klice (S-kontakt) jdou stahovat okna a nejde pouzit funkci uzavreni centralu pres tlacitka u ridice. Kratka prodleva pro dovreni oken je myslim ok, ale po urcite dobe (cca 10 sekundach ci mozna otevreni dveri) ma komfotka okna bez otoceneho klicku zakazat, ne ... Jestli mi jde komfort do SAFE modu nevim, nemam VAG

Kurna, kurna ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave cekam az ty mrchy usnou ... nekde jsem tu cetl, ze mel taky odber a po cca 2 hodinach mu to spadlo na 30mA ...

Ja mel pri posleni mereni 490mA, ale to jsem furt odpojoval, pripojoval baterku ... kurna to jsem zvedavej ... :disgust:

Mozna to bude ok, mohla se jen ozvat baterka nebot ji tam mam minimalne 4 roky ... mozna i puvodni ... to by byl rekord - moje Octa je 03/2000

Nevite nekdo jak vypadaly origo baterky. v MB tam stale davaj Akumy, ne ... ?

... to je asi blbost je to spise Varta

Origo tovární je akuma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to dvou hodinove usinani je blbost ...

Hodina. Když necháš otevřený kufr, zhasne v něm osvětlení po hodině.

Dostal jsem jeden tip ... mam na komforce na pinu 5 privedenou 15-ctku, doufam, ze to bude prave tento problem. Na soucasne konfiguraci ktere jsem docilil (3.generace -> MAX*799B*Air-72pin) tam nema co delat. Tahl jsem ji tam zbytecne a to jenom s presvedcenim, ze rozchodim komfortku 799B s palubkou 2,5 gen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak doplnuji vyresenou zahadu.

Odpojil jsem pin c.5 na komfortce 799C a je po odberu (diky za tip/radu VASOVI). Jednotka usne a odber je nekde kolem 25mA ...

Mimochodem, koupil jsem ukvapene novou baterku - VARTU v provedeni BOSCH/Silver-7CN/74Ah paklize by nekdo chtel ... (vcetne zarucaku na 24mesicu) Cena dohodou -_-

post-28-1173264742_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám taky problém vyřešen,dělal to motorek centrálu u spolujezdce

se starým motorkem byl odběr při zammčení 0,45A a s novým motorkem 0,06A

píše se tady,že by mělo být ještě míň,ale to přičítám alarmu

mohl by někdo kdo má v autě Magicar napsat jaký má odběr,když je auto zamčený ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové potřeboval bych radu,

hrál jsem si nějakou dobu s elektrikou oken (stahoval a vytahoval jsem okna) měl jsem dole tapec na obou stranách. Ve dveřích mám výstražné světýlka, které nějakou dobu taky svítily.

A teď proč toto píšu.

Když jsem zhruba do třech hodinách v pohodě nastartoval auto a ujel cca 60 km a celou dobu jsem měl puštěno CD tak na křižovatce jsem stáhl onka a opět je zatáhl (auto stálo a bylo vyřazeno a nastartováno) z ničeho nic se vyplo rádio a opět naskočilo. Po nějakém popojíždění jsem opět na křižovatce vyzkoušel okna a rádio se opět vyplo a zaplo a přitom mi i chcípl motor. Když jsem zajížděl do garáže a rosvítil si stropní světlo po chvíli i při nastartovaném motoru začlo poblikávat jako by chtělo umřít.

Předpokládám, že po třech hodinách hraní si s elektrikou a oslabením tak baterie se po cca 60 km jízdy patřičně nedobila ??? Nikdy předtím jsem neměl tento problém.

Prosím o jakékoli rozumy a rady nebo připomínky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Voltmetr a změř napětí v palubní síti. Bez motoru a s motorem ...

Pokud je nastartovaný motor, rozhodně by nic nemělo zhasínat.

Mám baterku taky už v háji a když jsem byl na technický, tak sjme musel všechno rozsvítit s vypnutým motorem. Pak jsem kecal s technikem co tam lepil známku a pak už jsem to málem nenastartoval :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě upřesnění - majitel předemnou tam nechal dát místo švihadel stahovačky, které nejsou propojeny s jednotkou komfortu , ale jsou zapojeny klasicky - zdroj - motůrky - přepínače. Ty motůrky mají odběr jako prase, ale nestalo se mi, že by to byl takový odběr, aby se vyplo a zaplo rádio nebo že by to dokonce chcíplo. Doufám, že to je již slabší baterií, protože všechno běží jak má, jenom když zavřu okna a spínač ještě na nějakou chvíli podržím je to hrozný odběr.

Musím nechat proměřit baterii kolik má a potom nechat změřit dobíjení. Problém je ten, že si to sám nemám jak udělat, nemám tapřičné vybavení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...