Přejít na obsah

Zvuková signalizace


Čočkyn

Doporučené příspěvky

Zdravím, mám menší otázečku, u mojí Fábie 1.4 MPI 50 KW r.v 2002 výbava classic mi při zapnutých světlech, zatažená ručka, rezerva no prostě nikde kde běžně zazní zvuková signalizace tak mě se nic neděje, nikdy od koupi auta nedělo a tak se ptám, je možný, že moje fábka tuto funkci nemá??? Protože jezdil jsem s fábkou co neměla ani centrál ale tohle tam fungovalo  :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 5 týdny později...

No je to velice jednoduché,máš ze zadu budíků spálený takový kulatý pípák co vydává ten zvuk. Už jsem se stím několikrát setkal. Kup na vrakáči staré poškozené budíky a přepájej ten pípák,nebo si to u někoho z mikropájkou nech udělat.

ahoj, chci se zeptat zda ten pípák signalizuje i zapnuté blinkry ? bráchovi to nejde, dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

Přeji hezký den borci, tak právě na to se chci zeptat také. Moje žena má Fábku 1,2 a včera ji přestalo upozorňování fungovat... Existuje nějaká pojistka v pojístkové skříni, nebo doopravdy odešel pípák ??? Já mám také Fábku 1,4 ale tohle jsem nikdy neopravoval, prostě mě to normálně funguje ... ?

Poradí někdo, popřípadě fotka zabudovaného pípáku ... ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zjistil, že pípák funguje ... Jen dělá problém dle mého názoru nějaký koncák ve dveřích ... Jak zahýbu se západkou v zámku (při otevřených dveřích), tak se ozve pípák normálně ! Jen se nedostačně otvírá zámek při otevření dveří, nebo je tam nějakej koncák, či vypínač... ??? Poradí někdo, jak se k němu dostat ? Mám zlé tušení, že musím rozebrat komplet tapecírunk a celou schránku stahovaní oken... No to by mě asi mrsklo... Je to elektrický mechanizmus...

Díky za každou odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...