Přejít na obsah

světlá výška


kohák

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...

Podle dostupných informací je světlá výška 4x4 stejná jako u předokolky = 140 mm (podívejte se do katalogu, tam žádná jiná světlá výška není), další důkaz viz článek "Na světlou výšku se nesahalo, takže není problém odřít nárazník při parkování kolmo k chodníku. Už jenom při pouhé vyjížďce někam na louku by vás mělo varovat šustění trávy o podvozek. Ale toto snad napraví třeba verze Scout." V dalším článku se píše toto: "Světlá výška je u 4x4 139 mm (u běžných verzí 140 mm), my jsme však testovali vozy s paketem pro špatné cesty ležící 154 mm nad zemí."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co myslíte ta světlá výška 139mm? Není to málo na příjezdovku z kamínků, která není zrovna nic moc k domku v podhůří? Kdyby se škrtlo o sníh v zímě, tak se asi nic moc nestane, nebo jo? Horší by to bylo asi škrtnout o zem...

Editováno: , autor: jindrous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...

Je nejaky rozdil u OIII RS Combi s dodatecnou ochranou podvozku proti kamenum a bez ve svetle vysce? :-)

Omlouvam se, jestli jsem to nekde prehledl

Pokud vím, není. A prodejce mi tu ochranu rozmluvil, je to prý jenom plast a akorát se v něm chytá bordel.

Editováno: , autor: ELXEL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 2 roky později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 1 rok později...

V tom právě potřebuju poradit. Na autě mám : přední tlumič 5Q0 413023 ET  nahradit bych chtěl tímto : 5Q0 413 023 GN

                                                                            přední péro  5Q0 411 105 GL                                              5Q0 411 105 HR

                                                                             zadní tlumič  5Q0 513 029 KK                                            5E0 513 029 D

                                                                             zadní péro   5Q0 511 115 J                                                5Q0 511 115 AM

 

Jenže to nebude nic levnýho a nerad bych pak narazil, že mi nebude něco pasovat. Třeba zbytečná obava,ale ve škodovce se na toto téma v podstatě odmítají bavit.Ta náhrada je vše scout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...