Přejít na obsah

Moravský sraz RAPIDů


Pawouk

Doporučené příspěvky

Já bych v tom neviděl asi žádný problém.Nové Toledo se vyrábí taky v Ml.Bol. pravděpodobně na stejné lince jako Rapid a Fábča DSG je zajímavej kopusek tak proč ne a s motorem TSI nám taky může něco říct.

Co ty Amissus?

Jen by to chtělo ještě teda minimálně jednoho Rapida. Radši víc než méně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem určitě pro, bude nás více, tak to bude veselejší. Já osobně rozhodně netrvám jen na Rapidech a zrovna na Toledo jsem dost zvědavý :)

 

Ovšem s výjimkou Galviho, ten bude hezky sedět na koleji a psát diplomku, žádné srazy a výlety, dokud nepředloží úředně ověřený diplom, asi mu pro sichr vypustím kola :D

 

Jinak ještě aspoň jeden Spaceback by byl fajn : )

Editováno: , autor: amissus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Ovšem s výjimkou Galviho, ten bude hezky sedět na koleji a psát diplomku, žádné srazy a výlety, dokud nepředloží úředně ověřený diplom, asi mu pro sichr vypustím kola :D...

Mě nenaštveš a tímto ani nezastavíš :kol-28: , já jsem připravený na všecko.. Jak s kompresorem, tak mám i pár náhradních šroubovacích vnitřků do ventilku.. Po zkušenostech z dřívější doby  :t

A nějaká rezerva se taky najde, kdyby si náhodou utekl i s kolem  :D

Editováno: , autor: Galvi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já bych k tomu přistoupil tak nějak politicky - neznám, nevím, takže počkám, jak to dopadne, jen dejte vědět místo a čas, kam se mám dostavit :)

Kdyžtak házejte rovnou i špendlík v mapě s návrhem, jo a co termín, jaký měsíc? Bude lepší asi nejdříve dohodnout datum - čas, místo pak bude formalita, když panuje shoda na jihu.

Editováno: , autor: amissus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...