Přejít na obsah

Využití prostoru dvojité podlahy


Fanda RS

Doporučené příspěvky

Přemýšlím o využití prostoru dvojité podlahy. Drobné nezbytnosti, které se používají pro provoz vozidla je možné uložit v tomto prostoru. Ale, když je pouze uložíte, dojde k jejich posouvání a pak je můžete mít až u zadních sedaček a obtížněji dostupné. Při přepravě většího nákladu a potřeby snížení podlahy musíte tento prostor celý vyklidit. Stejně tak je obtížná manipulace s rezervou či tažným zařízením.

Tak mě napadlo vyrobit takový "kapsář" kde by se tyto věci ukládaly. Byl by v tom systém, Každá věc by měla své místo, nic by se neposouvalo ani necinkalo. Vyjmutím kapsáře uvolníte celý prostor mezipodlahy pro jiné použití. Kapsář by se nechal složit a zapnout suchými zipy. Pokud jej navíc opatříte uchy máte tašku pro pohodlné přenášení.

Možná jsem teď vymyslel něco vymyšleného a tak mě nasměrujte. A nebo je to nápad pro šikovnou hospodyňku (šičku), výrobní družstvo a nebo dokonce simply clever pro ŠA?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Ok, díky. Ve fabce je před rezervou prostor v tom polystyrénovém boxu a tam se HP přesně vešel. V octavávě zatím přemýšlím kam s ním. Někde jsem viděl že jde dát i pod sedadlo řidiče. Ale asi jen u určitého typu sedadla. Též jsem viděl u jedné octávy že byl přidělaný suchými zipy za podběhem na pravé straně v kufru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi nějak došlo, že dávat HP do mezipodlahy asi  nebude nejlepší. Teda pokud bych při jejím spuštění nechtěl HP vždy předělávat. Dnes dovezli do firmy novou o3. (A jelikož mi stojí před oknem celý den, tak mě to ještě více s..., kdyý na na tu svoji čekám) HP se dá se pěkně uchytit za zadní podběh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...