Přejít na obsah

Využití prostoru dvojité podlahy


Fanda RS

Doporučené příspěvky

věř že nepomůžeš... ten Hp nestačí ani na uhašení volantu....

 

kolegovi z práce shořelo 17.7. po dopravní nehodě na Slovensku auto... vcelku nepatrná poločelní srážka, nikomu se nic nestalo, když vylezli všichni z auta (Opel Astra 2010) kouřilo se z motorového prostoru - tekl chladič, takže normální věc, najednou víc kouše a baf.... auta stojicí u nehody splašili dohromady 4 hasičáky, dokonce bus veliký šestikilový ... a nic platné, plasty a guma jsou svinstvo, z auta nezbylo téměř nic....

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Kvůli tomu že tam nejde klasicky upevnit podlahová sít, mě napadlo  přímo do té mezipodlahy jak se skládá na zadní část udělat dirky do rohů a připevnit tam přes stahovací pásku třeba 2 kroužky jak se používají na klíče - do každého rohu jeden, tím by vzniklo "očko" a ta stahovací páska by to měla v pohodě udržet, co myslíte? Akorát když udělám do toho "dřeva" nebo co to je ta mezipodlaha z koberce dirky aby se to nezačlo párat nebo podobně...

Editováno: , autor: jindrous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už vrtat do té desky, tak potom něco podobého. Ale je to zatím pouze možná varianta z několika jiných, které řešením. Ale pokud bych instaloval 3 a 3 po každé straně, přidělat síť by pak byla pohoda. Ale nelíbí se mi výška toho oka. 8mm je celkem dost. Kdyby bylo 5 mm a chtěl jsem vrtat, pak bych o této variantě dost silně uvažoval.

post-89434-0-66643000-1427729143_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak trošku upravit ve svěráku :-) - kde jsi ten obrázek našel? Díky

 

tady jsem našel hodně možností co tam dát... co myslíš?

 

http://www.autovia.cz/eshop/zajisteni/kotvici-oka/

 

mě se zamlouvá asi nejvíc toto

 

http://www.autovia.cz/eshop/zajisteni/upinaci-oko-506mm.htm#!prettyPhoto

Editováno: , autor: jindrous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oko v druhém odkazu je fajn. Plánuji to tak, abych nemusel vrtat a tu část s otvory pro vruty chci ohnout a vytvořit U profil, abych to mohl uchytit šrouby, které již jsou ze spodu desky a drží háček pro její polohování.

 

Existují pro nákladáky i kožená poutka (tvar otvíráku na lahváče), ale asi by to nedrželo tvar. Jak jsem psal, mám více nápadů, tak laboruji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok. Ale nebude to jen tak hned. :-)

Zatím jsem ve fázi možností. Navíc čekám na lepší počasí,abych mohl vyjmou celou mezipodlahu /pokud lze/ a prozkoumat spodek a uchycení.

Chci využít ty šrouby ze spodu. Pokud by to šlo + ty podlahový oka mohlo by to vypadat skvěle a hlavně by to bylo plně použitelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to trošku  více prozkoumal, a ten háček by bylo dobrý asi vložit pod tu zarážku která slouží k rozdělení prostoru a má za úkol se zaseknout v té poloze která rozděluje prostor na přední a zadní část.

 

Takže by se ta zarážka sundala, vložil by se ten ohnutý háček a až na to by se zpět vložila ta zarážka a zašroubovalo by se to zpět stávajícím šroubem - je to ale "hvězdička" není to klasický křížový šroubek.

 

Viz, foto - jak to vidíš ty?

 

P.S. jinak ta deska dvojité podlahy mi přijde jako kdyby to bylo z laminátu...

post-85323-0-92723800-1427888198_thumb.j

post-85323-0-36821700-1427888215_thumb.j

Editováno: , autor: jindrous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jsem tu zarážku vyšroubovat, ale i po odstranění těch 2 šroubků tam drží jak židovská víra...

Tak asi zbývá 2 vruty a na tvrdo tam 2 sklopné háčky vrutama přichytit..

 

o3viki - zloušel ses na to už podívat?

Editováno: , autor: jindrous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jindrous: Díky za přání.

 

Dnes jsem se chvíli rejpal v kufru a snažil se teorii převést do praxe. Původní plán má trhliny, neboť mám rozdílné vůle na bocích u dvojité podlahy. Plech ohnutý do L může být u úchytů nejblíže světlům o síle 2mm, zatímco ve střední části i ohledem na spuštění podlahy dolů pouze 1mm - což je málo a bude se nejspíše ohýbat. To stejné platí v části za opěradly.

 

Pokud by se dali koupit náhradní černé plastové úchyty, které jsou u místěny na uchycení sítě na bocích, asi bych je zkusil přidělat k podllaze na krajích. Jediný problém může být, pokud skládá člověk podlahu na sebe. Pokud ji má buď dole nebo nahoře je to jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nebo tam natvrdo přichytit vrutama toto a nebude to vadit ničemu, jen hold se tam bohužel musí ručně přidělat..

http://www.autovia.cz/eshop/zajisteni/upinaci-oko-506mm.htm#!prettyPhoto

 

Čemu dát přednos ty? Nebo se na to vybodneš? :-)

 

P.S nevím zda vůbec a za kolik se dají sehnat případně jak přesně upevnit černé plastové úchyty.. ?

Editováno: , autor: jindrous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...