Přejít na obsah

Zvuková signalizace otevřených dveří


KOM

Doporučené příspěvky

Ahoj,

v manuálu se píše: 

Jsou-li otevřené dveře, víko zavazadlového prostoru nebo víko motorového prostoru a je-li rychlost vozidla vyšší než 6 km/h, zazní i akustická signalizace.

Toto se neděje, pouze mi to ukazuje otevřené dveře na informačním displeji. Mám to někde vypnuté v nastavení nebo je to závada?

Díky za případné odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

auto bylo vyrobeno v roce 2008 pro Nizozemí, s typem naftového motoru BLS 1,9 77kW, výbava elegance.
Jakou kontrolku tempomatu máš na mysli? Mě se při zapnutí tempomatu kontrolka normálně ukazuje, pokud myslíš tohle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem presne tuto kontrolku. Od MR 2007 uz kontrolka tempomatu funguje. Ale ja mam MR 2006 a nefunguje mi. Nicmene i v mem manualu je napsano, ze kontrolka se po aktivaci tempomatu rozsviti... Tak me napadlo, jestli tohle neni neco podobneho. Snad napise jeste nekdo, kdo to nejak potvrdi nebo vyvrati.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem nevydržel, zavolal do Škody Plus. Technik mi sdělil, že ne každá jednotka tuto funkci podporuje. Prý můžu přijet a zjistí mi to přes diagnostiku, zda-li to ta moje řídící jednotka podporuje.
Na mojí naivní otázku, jestli se za to platí, mi bylo sděleno, že jasně - pětikilo :-(

Takže je vám jasný, jak to dopadlo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...