Přejít na obsah

Držák telefonu Brodit


KOM

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

uvažuji o koupi držáku telefonu od firmy Brodit. http://brodit.cz/klipy-proclip-pro-auta

Nemáte někdo zkušenosti s tímto řešením? Neporuší se nějak cirkulace vzduchu, když si vyberu klip pro uchycení kolem mřížky? Co když budu topit v autě, budete asi telefon ohřívat?

 

Děkuji za vaše případné postřehy, fotografie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já provozuji Geocaching a při navigování ke keši, potřebuji mít telefon na očích, ne někde zahrabanej :-) Ještě chci vyzkoušet vyexportování koordinátů keší přímo do Columbusu, zřejmě jako POI body, ale to by bylo na další téma :-)

Editováno: , autor: KOM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Také jsem řešil držák na iPhone 5S a dost bída, na přední sklo nechci, vadí mi ty držáky ve výhledu. Takže zbýval adaptér na origo držák ze škodovky a prý se na tento iPhone ještě nedělá a na iPhone 4 stál kolem 4000 Kč :kol-98:  Vyřešil jsem držákem z Kelly za 150 Kč, který jsem přidělal na ten origo a slouží to skvěle. Nabíjím kabelem zespodu a ovládání na pravačku je ideální.

post-84535-0-93505800-1405281917_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Já držák Brodit mám už asi 5 let na mřížce ventilátoru ( foto dodám později) nejdřív jsem to měl na samsunga galaxy S1 a pak jsem tam šroubnul držák na samsunga galaxy s4 active.. problém se vzduchem nebo cirkulací nikdy nebyl když topím zavřu mřížku aby nefoukala na tel, když chladím, tak tu mřížku otevírám... jiné řešení než držák na mřížku ventilátoru bych asi v autě nechtěl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...