Přejít na obsah

Bolero


Host amissus

Doporučené příspěvky

Pokud vím, tak jsou dva typy Bolera s a bez RDS. Na první pohled to myslím poznáš tak, že verze bez RDS má na spodních tlačítkách jen šipky.

http://s55.radikal.ru/i149/1306/8b/9b71ea7c5324.jpg

http://forum.skodahome.cz/uploads/monthly_08_2015/post-28432-0-88622900-1439113161.jpg

Editováno: , autor: slapnahrabe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zdravim,som novym členom rodiny Rapid Spaceback MR 2016,radio Bolero,a chcem sa opytať,nevie niekto poradiť mal som sparovany stary telefón,teraz mam novy,zase som ho sparoval z radiom a ukazuje mi v tel.zozname každy kontakt 2x.Už som dal aj obnovenie od vyrobcu,potom sparujem novy tel.a zase 2x kontakty,ako keby tam bol stale aj ten prvy telefon.Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,som novym členom rodiny Rapid Spaceback MR 2016,radio Bolero,a chcem sa opytať,nevie niekto poradiť mal som sparovany stary telefón,teraz mam novy,zase som ho sparoval z radiom a ukazuje mi v tel.zozname každy kontakt 2x.Už som dal aj obnovenie od vyrobcu,potom sparujem novy tel.a zase 2x kontakty,ako keby tam bol stale aj ten prvy telefon.Diky

Ani neviem čo som nastavil,ale zobrazuje už len po jednom kontakte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Chtěl bych se zeptat, jestli je možné upravit v radiu Bolero (původní provedení z O2FL - RCD 510) některé grafické prvky. Rád bych radio sehnal, ale chtěl bych změnit zobrazované logo za nové a také by se mi líbila jiná grafika při spuštění zadní parkovacích senzorů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 5 měsíců později...
  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...