Přejít na obsah

berjir

Doporučené příspěvky

Ahoj všem!

 

Zatím mi tu pokaždé nějaká dobrá duše poradila, tak doufám, že teď tomu bude nejinak. :)

 

Mám Octavii I Combi, r. v. 2003, nicméně Classic, se starou palubkou (vlna) a šedivými plasty. Mám problém s tapecem v kufru - už od té doby, co auto mám, tak nějak nedrží na svém místě - největším problémem asi budou ,,vytrhané'' díry v plastu, šrouby tam tudíž nedrží. Tapec neustále při otevření dveří padá (lépe řečeno visí...), navíc při jízdě celkem nechutně drnčí.

Takže bych se rád zeptal:

 

1. Měl by někdo nějaké řešení, jak stávajícímu plastu ,,domluvit'', aby se choval umírněně (tzn. držel na svém místě tak, jak má)?

 

2. Počítám, že s větší pravděpodobností mi poradíte, abych sehnal nový tapec, takže - kolik zhruba taková věc stojí a kam pro ni nejlépe zajet, aby nestála nesmysl? :)

 

Moc díky za pomoc, je to sice v podstatě kosmetická vada, ale celkem otravná a rád bych se jí zbavil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...