Přejít na obsah

Zástěrky/lapače nečistot


Deny1988

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Mám namontováno jen pár dní, ale vzhledem k současnému počasí už jsem otestoval... Pocitově mi auto přijde míň zaflákaný. Před vodou tě to samozřejmě neochrání, ale nemám špinavý boky zadního nárazníku od písku co je obsažený v odletující vodě a i boční dveře vypadají čistší než jindy.

Nicméně já je namontoval kvůli tomu, že mám roční nájezd 100 tis km a při 150 tis ho budu od firmy odkupovat a chci aby nebylo zbytečně domlácený....a i se mi to víc líbí...přijde mi, že auto pak nevypadá tolik jako koza :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pri umývaní som zistil, že spodnú časť dverí, predné aj zadné a aj zadný nárazník mám za flákaný čiernymi bodkami :( . Neviem či je to zle umyté od nejakého ochranného vosku, alebo od asfaltu. Auto som kupoval v 10 mesiaci 1013 a vtedy sa asfalt netopil. Poradíte čím by to šlo očistiť?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Já jsem si namontoval zástěrky vpředu(hlavně  kvůli kamínkům v zimě) i vzadu( vzhled zas tak neřeším.ale já bych je nařídil povinně,frajer v autě předemou

je nemá a já mám čumák auta otřískaný od kamínků nebo v horším případě měním čelní sklo).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Také zvažuji zástěrky, prahy mám dost oťukané od kamínků  nájezd 36tis./km.

Akorát mám obavu že se v předu bude za zástěrkami držet voda. Co si o tom myslíte? 

Co bude lepší? časem opískované prahy nebo zvýšená možnost koroze pod zástěrkou.

Co se týká o pískování prahu tak na fordu focusu jsem měl prahy za předními koly místo červené celé šedivé a žádná koroze. Stáří auta 15let, ale záleží co prahy na rapidu třeba budou reznout i opískované.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Vždy to bylo to první co jsem z auta po koupi hned sundal a nyní to bylo hned prvni co jsem na auto koupil. Přední + zadní, přestaly mi mlátit kaminky do podběhu a hlavně se to tak nešpiní. Nic nerezne nic se tam nedrží, mají to udělaný dobře a hlavně je to originál Škoda, tak máš záruku na lak kdyby něco. Vystříkávám vapkou a pohoda. Zima taky, kopnu to nich a spadne nabalenej sníh. Za mě bych se toho nebál za ty směšný prachy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...