Přejít na obsah

Spoiler 5. dveří


Pericko666

Doporučené příspěvky

Postup lepení je tady: http://forum.skodahome.cz/topic/124948-dal%C5%A1%C3%AD-b%C3%ADl%C3%BD-rapid/page-7#entry1866438

A oboustranku bych tam dal určitě. Ona tam je hlavně kvůli fixaci při lepení, aby lepidlo nevylezlo přes hrany spoileru a možná i jako těsnění proti vodě aby tam nezatýkalo. Myslím, že byla použitá 3M a tlustá byla tak 1mm.

Editováno: , autor: miklisek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ona je tam prý jenom pro fixaci, jenomže drží jak blbá(myslím že by to udržela sama o sobě). Já jsem jezdil jenom s oboustankou od toho února 2014 jak jsme to řešili s -mikliskem-. Ale nebyly to teda jenom ty origoš pásky co tam jsou, celý střed byl vyplněn oboustrankou. Nedávno jsem lištu sundával a musel jsem použít šroubováky a páčit! Ta tenká páska co tam byla nalepená nešla dolů. ani boha. Nadělal jsem si rýhy na laku. Naštěstí už tam mám tu větší lištu z Rapida Sport, takže nejsou vidět a lepeno tmelem Terostat pro jistotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná jo, akorát já su horká hlava a neměl jsem vlasec po ruce, takže prvne zalamovacím nožem, ten jsem tam zalomil samozřejmě a pak už hrubá síla jak jsem byl v ráži.. No ale nakonec to všechno dobře dopadlo, jak v pohádce.

Zajímalo by mě jestli někdo dostane pryč to křidélko přilepené Terostatem. Oboustranka je ještě sranda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Zdravim vás,

pokukuju po spoileru na Rapida liftback. Pár jsem jich na netu našel, ale mou představou je sehnat křídlo viz obrázky dole. Pátral jsem, ale nepodařilo se mi ho najít. Máte někdo info kde se dá sehnat? Případně návrhy na jiné podobná dostupná křídla?

Díky moc

rapid2.jpg

rapid1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Tak křídlo je nastříkané a připravené k přilepení ale zarazilo mě oznámení od lakyrníka,že jestli jsem seznámen s tím že od září 2016 je jakýkoliv tuning zakázán :o

Máte s tím někdo nějakou zkušenost?? Má to cenu to tam vůbec lepit :angry:

Díky za rady B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

Zkoumám fotky na webu a připadá mi, že to je stejný spoiler, který se dával standardně u výbavy Monte Carlo.

CarPhoto-61e2c2a230d39__big.jpg

CarPhoto-61e2c205ed01a__big.jpg

Neví někdo prosím jestli je to tentýž díl? Na fotkách mi připadá, že kolem brzdového světla prosvítá bílý lak základního plechového spoileru.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...