Přejít na obsah

odemykání 5. dveří - nefunkční


Haness

Doporučené příspěvky

Pořídil jsem si třítlačítkový DO a nefunguje mě otevírání kufru přes DO mám komfortku:

Adresa 46

Řídící jednotka: 6Q0 959 433 C

Komponent: 06 Komfortgerát 0003

Kódování: 00067

Opravna #: WSC 13765

Jen se chci zeptat zda to umi a pokud ano, ale musi se neco zmenit pomoci vagu nejaky navod by neuskodil. Predem dekuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mělo by to být v pořádku. Ostatní ovládání (odemykání/zamykání) funguje? Zkoušel jsi to prostřední tlačítko podržet? Protože na otevření kufru musíš tlačítko držet kolem sekundy.

Tak je to tak podrzel jsem a funguje :palec2: , ale ted se ukazal jiny problem dvere odskoci, ale zustanou vyset v nejake divne mezipoloze nejdou otevrit, ale jsou odskocene, ale kdyz zmacknu tlacitko otevreni kufru tak je otevru tak nevim da se to nejak opravit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co bys chtěl víc?

Aby se otevřeli až nahoru?

Mě taky jenom odskočí a a musím je "otevřít".

Výhoda je v tom, že zbytek auta je zamčenej a kdž bouchneš kufr tak se ti sám zamkne-nemusíš šahat na klíč.

Nevýhoda je , když si necháš klíče v kufru jako já. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co bys chtěl víc?

Aby se otevřeli až nahoru?

Mě taky jenom odskočí a a musím je "otevřít".

Výhoda je v tom, že zbytek auta je zamčenej a kdž bouchneš kufr tak se ti sám zamkne-nemusíš šahat na klíč.

Nevýhoda je , když si necháš klíče v kufru jako já. :-D

No ja mam problem, ze je nemuzu otevrit. Povyskoci, ale kdyz zaberu tak nejdou, ale kdyz zmacknu tlacitko na otevreni tak cvaknou a jdou otevrit. Samozrejme, zustane cele auto zamcene to se me libi.

Editováno: , autor: Haness
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vše je v pořádku,chce to jen poladit ty dva gumovén dorazy na boku.Jak se ti zavírá ten kufr? Musíš s ním bouchat nebo když ho pustíš asi s 10cm zaklapne bez problémů na obě polohy?Protože kufr má taky dvě polohy zavírání jako boční dveře.

Editováno: , autor: Kubenec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vše je v pořádku,chce to jen poladit ty dva gumovén dorazy na boku.Jak se ti zavírá ten kufr? Musíš s ním bouchat nebo když ho pustíš asi s 10cm zaklapne bez problémů na obě polohy?Protože kufr má taky dvě polohy zavírání jako boční dveře.

Zavírá se v pohodě nemusim bouchat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otevři zadní dveře. Podívej se dole v rámu karoserie. Plechová páčka , která se opře do zámku a otevírá zámek dveří je zřejmě ohnutá , chce narovnat (asi trochu stlačit dolů). Stiskni tlačítko na DO a podívej se jak se hýbe. Její krok je zřřejmě krátký aby odtlačila páčku, která je nahoře v otevřených dveřích v zámku -podívej se na horu na otevřené dveře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok tak až teraz,

čítal som mail aj tu a chcem sa uistiť či tomu dobre rozumiem.

ked otvoríš dialkou, kufor odskočí ale nejde vytiahnuť hore hej?

potom ked stlačiš tlačítko na kufri to ide?

samotne kufor tlačitkom n akufri ide?

máš aj mechanické otvorenie od vodiča?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravdepodobne máš teda nedobre nastavený ten odskok na karosérii čo ovláda motor.

Písal si že ti ide ľahko zavrieť tak by som urobil jednu vec, daj dole ten "prahový" plast, ochrannkú gumu z toho "oka" pre zámok a nájdeš tam dva tisíchrany myslím velkosti 8. Stačí málo a celý ten systém sa dá posunúť. Zatial ho neposúvaj do strán ale skús ho o nejaký mm až dva posunúť dole, zatiahni a skús. Ak ti kufor pôjde zavrieť stále tak ľahko môžeš ešte posunúť

Skúsiš odomknúť ovládačom pri vodičovi.

Ide totiž o to že ti ten kufor neodskočí dostatočne a zasekne sa naspäť. A ty ako ho otváraš rukou ho predsa potiahneš hore takže nezaskočí späť. To že ho posunieš dole mu nedovolí sa tak naspäť vrátiť. Taktiež skús skontrolovať či ti dostatočne pruží ten čierny valček.

PS tá fotka je s neorigo motorom takže dont panic :D

post-3171-1231574438_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuji vypada to, ze mas 100% pravdu pri otevreni rukou taham kufr nahoru. No urcite to zkusim, ale pri techto teplotach a bez garaze to nepujde tak musim pockat na otepleni :smich: alespon takove aby me ty ruce neupadly :p

:palec2:

P.S. Tak v -10 to funguje asi protoze byl zamek trochu stuhly a nevracel se tolik. :)

Editováno: , autor: Haness
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahoj,potřebuju poradit.Než začnu,malá omluva pokud tu něco takového je.Ale tři dny to hledám něco jsem našel ale nic s toho nepomohlo.

Z ničeho nic mi nejdou otevřít páté dveře.Je to Fabia 1,2 r.v. 2004.Cemtrální zamykání na všechny čtyři dveře funguje normálně ,ale kufr nic.

Jelikož nemám otevírání lankem,musím lezt do kufru ze zadních sedaček.Když zmáčknu otvírání nad značkou tak nic není slyšet,před tím bylo slyšet zabzučení motorku.Nechci to dávat do servisu.

Díky za každou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pojistku jsem koukal ta je v poho,ale pro jistotu jsem dal novou.Změřil jsem ten kontakt co vede k tomu motorku,nic měřák neukazuje.Měl jsem ty dveře otevřené.

Myslíš spínač ten co je nad SPZ kou.A kde se dá sehnat ten spínač a hlavně za kolik.

Ten link kdyby jsi byl tak hodnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já zase když špatně zabouchnu kufr (na první polohu), tak mi už nejde otevřít. Musím ho domáčknout a pak už otevřít jde. Mám už objednanou horní část zámku, tak snad to bude OK. Chyba na diagnostice žádná, kontrolka otevřeného kufru funguje.

Editováno: , autor: rkonf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...