Přejít na obsah

odemykání 5. dveří - nefunkční


Haness

Doporučené příspěvky

Přesně tak, VAG má tady na foru poměrně dost lidí.

PS: Diagnostiku jsem navrhoval, jelikož mi taky jednou nešly otevřít 5. dveře. Na BSG mi hlásilo chybu nesmyslného signálu od zámku. Bylo to tím, že mi do konektoru natekla voda z ostřikovačů (uvolněná hadička).

Editováno: , autor: Ciryl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,prosimtě jsem uplnej začátečník.

Ale v programu vag com mám pod 46 tkou centr.stah.oken.Můžeš mi po lopatě napsat jak se připojím na tu adresu asi to dělám správně ale jen pro jistotu.Děkuju moc

vag.bmp

Editováno: , autor: Standis
necituj příspěvky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já zase když špatně zabouchnu kufr (na první polohu), tak mi už nejde otevřít. Musím ho domáčknout a pak už otevřít jde. Mám už objednanou horní část zámku, tak snad to bude OK. Chyba na diagnostice žádná, kontrolka otevřeného kufru funguje.

Nakonec je u mě problém v kabelovém svazku. V průchodce mezi karoserií a víkem kufru se mi ukroutil jeden vodič. Cena za nový svazek není až tak strašná, takže dám přednost výměně celého svazku před bastlením a budu doufat, že ten nový vydrží víc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolem 500 Kč. To, že se to dá opravit chápu. Ale když zvážím, že koupím vodiče, izolačku a že moje pájka je už těsně před smrtí, tak to vychází ještě docela dobře. :) Navíc ta průchodka bude asi citlivé místo, takže se nedá vyloučit, že to za pár měsíců budu rozdělávat znovu. Teď na to nemám i příliš čas a dát to elektrikáři by stálo určitě víc. Pak bych i čekal problém při prostrčení nového vodiče průchodkou (jde tam minimálně 7 vodičů). A jelikož nemám asi patřičný vypichovák, tak by rozebírání a odmotávání svazku zabralo neúměrně času.

Edit: přikládám obrázek průchodky u sedanu.

2222222222.jpg

Editováno: , autor: rkonf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Vyřešeno,špatný mikrospínač nad SPZkou.

servus, mám presne rovnaký problém.. premýšľam či som tomu nejak sám nepomohol, ráno som vymenil žiarovku osvetlenia EČV, všetko v poriadku, kufor išiel a asi po hodine som sa doňho zvonku nedostal.. mikrospínač mi tiež cvaká ale otvoriť ide iba zvnútra.

koľko ťa vyšla oprava? díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

servus, mám presne rovnaký problém.. premýšľam či som tomu nejak sám nepomohol, ráno som vymenil žiarovku osvetlenia EČV, všetko v poriadku, kufor išiel a asi po hodine som sa doňho zvonku nedostal.. mikrospínač mi tiež cvaká ale otvoriť ide iba zvnútra.

koľko ťa vyšla oprava? díky moc

Ahoj,dával jsem 500 kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Pokud otevřu dálkovým, tak hned normálně otevřu 5-té dveře, ale myslím, že je to nějak časově ošetřeno , jako nějaká pojistka, takže jak se mi auto samo do 30 vteřin samo zamkne, tak pokud hned neotevřeš 5. dveře tak se zablokujou / otevřeš je jenom po oteření jiných/.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

čau kuci,

mám problém, když zamknu fabii (hatchback r.v. 2001), tak - v zamčeném stavu, někdy po druhém, někdy po čtvrtém stisku tlačítka na otvírání se otevře otevřou. Což by jaksi v zamčeném stavu dělat neměl, že:-)

Nevíte, v čem může být závada? Díky moc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nezkoušel jsi jestli ti to nedělá i druhej klíč??

JO, tak vyzkoušeno, dělá to i druhej klíč. Prostě celý auto je zamčený, když párkrát zmáčknu na otevírání pátých dveří, kufr se odemkne i se zabzučením serva(nebo čo to v něm bzučí). Nevim :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už to konečně chápu

na 3tlačítkovém klíčku je prostřední tlačítko a to slouží na otevření jen 5 dvěří a zbytek auta zůstane zavřený. něco jako ochrana před zloději, když jdeš jen pro něco do kufru a aby jsi nemusel mít otevřený auto

tak je to správně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to s klíčkem právě vůbec nesouvisí, nebavím se o klíčku...Já zamknu auto, dioda u dveří bliká jako zamčeno.

V takovém zamčeném stavu párkrát zmáčknu na otevírání kufru (ne na klíčku!! - na tlačítko, co je na kufru auta), to - asi při čtvrtým stisku kufr otevře.

Dioda ve předu stále bliká(signalizuje tedy, že auto je celé zamčené, i když já mám páté dveře zvedlé nahoru:-) ).

Přišel sem na to náhodou...

Právě se bojím, aby na to stejnou náhodou nepřišel někdo jiný..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...