Přejít na obsah

PlastiDip / Foliatec barvení kol a dalších částí


honza hlach

Doporučené příspěvky

asi si pohraju v malovani a podivam se, jak by vypadala ta chromova lista okolo mrizky kdyby byla cerna :)

mam zatmaveny svetla, cerny zrcatka a cernou strechu, tak by to nemuselo byt tak hrozny..

zalezi jak to bude ladit s tou modrou barvou..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Já hlavně nevím co to udělá při přezouvání. Mám tam zimní a asi na nich budu jezdit pořád, protože mám strach že ten plasti dip strhnou. Jinak práce je s tím v celku dobrá až na rozprašování spreje. Lepší by byla pistole, ale jde všecko..

Tak držím palce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si myslím, že ve středu se vše povedlo :-) 

 

IMG 0251

IMG 0252

IMG 0253

IMG 0260

IMG 0259

IMG 0270

 

Co na to říkáte? Na rámeček masky už bohužel nezbyla barva.

 

Jinak pracuje se s tím dost dobře, musíte spreje pořádně protřepávat a dodržovat vzdálenost stříkání cca 30 - 40 cm. Celé to trvalo asi 4 hodiny, protože jsem dělal půl auta a půl auta (dva hevery).

 

@MX6: při přezouvání gum ti to určitě seškrabou, takže životnost je maximálně životnost pneumatik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to ti samozřejmě vydrží delší dobu :-) Výhoda je, že to můžeš měnit, stačí stáhnout a nastříkat jinou barvou. Další výhoda je, že to trochu chrání disk před odřením a v zimě před solí. 

A cenový rozdíl je taky značný :-)

Editováno: , autor: honza hlach
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nijak vam to neberu, ale muzu se zeptat, co se vam na tech cernych kolech libi? Temer pri jakemkoliv svetle zcela zanikaji, nejsou prakticky vubec videt, pricemz prave kola delaji na vzhledu auta opravdu hodne. A kdyz uz videt jsou, tak by si je leckdo spletl s nejakyma plechacema. Osobne tento trend naprosto nechapu, ale neberte si to nejak spatne, kazdy at si jezdi s cim chce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nijak vam to neberu, ale muzu se zeptat, co se vam na tech cernych kolech libi? Temer pri jakemkoliv svetle zcela zanikaji, nejsou prakticky vubec videt, pricemz prave kola delaji na vzhledu auta opravdu hodne. A kdyz uz videt jsou, tak by si je leckdo spletl s nejakyma plechacema. Osobne tento trend naprosto nechapu, ale neberte si to nejak spatne, kazdy at si jezdi s cim chce.

 

Jelikož mám na svém RS ten černý paket, tak černé kola to akorát podrthnout. Mít bilo/černo/chrom mě přijde už dost. Ale jelikož ještě neexistuji origo kola které bych legálně nasadil, tak zatím si tak můžu max pískat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak toto iste by som chcel spraviť s mojimi 15 carme a maskou tiez, ale neviem kedy sa k tomu dostanem. Vypadá to fakt parádne, len neviem ci na mojej modrej pacifik to bude dobre vyzerat. Jedine co neviem ako to je z vnutrom disku? Oblepi sa tam neaka cast a zostane strieborna alebo sa to ma nalakovat cele? A pozeram že si asi kupil čiene krytky na šroby, alebo si ich tiež strekol?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nenechal jsem kola převážit. Je to slabounká vrstva, rovnoměrně rozprostřená po celém kole. Přímo na stránkách výrobce (teď nevím jestli Plasti Dipu nebo Foliatecu) dělali test před a po nastříkání. Váha fólie na kole je tak zanedbatelná a tak rozprostřená, že to nemůže změnit vyvážení kola.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Dnes první zkušenost s DIPEM. Zatím jen maska, dál všechen chrom do ...  Práce celkem jednoduchá. Koupil sem foliatec černá matt 400ml v autokelly a zbylo mě cca 3/4 spreje a to sem neštřil. Uvidíme co to vydrží a pokuď ne tak navštívím lakovnu. Zatím spokojenost. 

post-84774-0-59117000-1419339568_thumb.j

post-84774-0-15594100-1419339784_thumb.j

post-84774-0-33343200-1419339799_thumb.j

post-84774-0-24346900-1419339805_thumb.j

Editováno: , autor: d.novakd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...