Přejít na obsah

Elektrika tažného zařízení - zapojení, schéma, problémy


miras82

Doporučené příspěvky

Pokud budeš dávat originál tažný co dodává octavia tak budeš muset přes VAS ho nakódovat jednotku 19 a to s podporou přívěsného zařízení. Pak budeš muset najet na adresu 69 a přizpůsobit kodování. Zítra ti pošlu přesné shéma . Pokud tam budeš dávat jiné taž,zařízení ,které nepracuje po komunikaci CAN .tak nebudeš muset nic kódovat. Zítra se ti ještě ozvu.ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zjištoval jsem to tažné zařízení. Cena je 2500 kč ,ale cena elektriky je 5500kč. Sice nevím proč ta el.instalace je tak nadsazená cena. volal jsem do jedné firmy ,kde vyrábějí tažné a tam mi to říkaly.Jak bude něco nového dám vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se přiznala firma a berou el. instalace na tažné od škoda auto.Zjistili ,že když měli zapojení obyčejné (bez CAN-BUS) tak to blblo a hazelo to chyby do jednotek. Rozsvícela se kontrolka na kontrolku poruchy žárovek. Tak toho docílili,že dali orig. el. instalaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

..ako to nakoniec skoncilo s tym taznym? ..ja mam svoju OII bez tazneho a teraz lutujem, ze som si ho tam nedal. udajne OII s taznym z vyroby ma o trochu iny (ucinnejsi) chladic a aj ine vyfukove potrubie, asi kvoli moznemu vyssiemu namahaniu..

..tak teraz rozmyslam ci do toho ist, alebo skusit dat nieco neorigo, ale tak, aby vsetko fungovalo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..a menili ti ten chladic, ci kus vyfukoveho potrubia?

..alebo si si nechal primontovat kus hardware, RJ a kabelaz..? co ta to vyslo?

diky..

Chladič ani výfuk se neměnil. jen se vyhidí příčka pod zadním nárazníkem,místo toho přijde nová konzola se zásuvkou a s pouzdrem na kouli. Dozadu do kufru za čalounění přijde řídící jednotka a kabel se natáhne až dopředu do pojistek. Celkem to přijde na nějakých 11 tis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj,já mám orig. TZ z výroby a i když je to drahé nelituji toho protože mám skutečně výkonější chladič i ventilátory a tak se mi motor 1.8TSI vůbec nepřehřívá ani v zácpě, což je u benziňáku vždy problém.Říkali mi, že v oběhu mám více chladicí kapaliny?

Editováno: , autor: Rosta1.8
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
Zdravím

Nemáte někdo schéma zapojení tažnéhozařízení O-II ?

Popřípadě zkušenosti, přizpůsobení, kde se dá koupit atd...

Díky.

Ahoj, něco jsem našel, snad ti to pomůže.Kde koupit se podívej na internetu, nabízí to dost firem.Já mám origo z výroby, tak ti neporadím.

post-9991-1205428400_thumb.jpg

post-9991-1205428453_thumb.jpg

post-9991-1205428514_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Ahoj, něco jsem našel, snad ti to pomůže.Kde koupit se podívej na internetu, nabízí to dost firem.Já mám origo z výroby, tak ti neporadím.

jj díky. Měl jsem nabídku na řídící jednotku za 300kč,- - ale bez kabelů, tak nevím jestli se dají koupit jen kabely bez ŘJ?

Kažopádně díky :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...