Přejít na obsah

Elektrika tažného zařízení - zapojení, schéma, problémy


miras82

Doporučené příspěvky

Je dosť možné, že s LED žiarovkami (ale s malou spotrebou) vo vozíku by to fungovalo. Akurát je otázne, či by sa to vyplatilo dávať do vozíka a či má človek stále ten istý vozík? Išlo by to vyriešiť ešte relátkami, ktoré by spínali výstupy do vozíka, ale originálne riešenie mi príde jednoznačne najlepšie.

Ja som kúpil kabeláž ťažného od Alesia. Ale nakoľko som mal prípravu ťažného z výroby (= kábel až do kufra), tak som použil z tej kabeláže len tú zadnú polovicu od RJ ťažného až ku "guli".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 2 týdny později...

Jak pise Vasa, na zarovky to nejde...

Uz jen proto, ze brzdove svetlo je ve stejne zarovce jako koncove svetlo...Jen se zvysi napeti z 24% na 100%...5W/21W... No a vozejk ma vzadu zarovky dve...

Krom toho to elektronika po nastartovani odpoji..

Doporucuju elektriku neoriginalni, nebo original..Obe pracuji s Cany...

H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zobrazuje OII FL kromě rozsvícení kontrolky také na maxidotu která žárovka je na přívěsu vadná?

Ahoj,já mám tažné zařízení origo a hlásí to: "zkontrolujte levé koncové světlo na přívěsu".Nebyla ale vadná žárovka,jenom nebyla správně usazená redukce 13/7.Po jejím "docvaknutí" už je vše v pořádku.Jinak než jsem OII FL koupil,zvažoval jsem možnost dodatečné montáže tažného zařízení,ale jako nejlepší řešení mi vyšlo originální TZ.Odpadají problémy s couvacími senzory a kontrolou žárovek.To pro ty,kteří auto budou teprve kupovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Máš parkovací senzory?Ideální je koupit jinou,tahat kabely a ještě ustříhané,je nanic.

Pokud máš senzory tak tuhle.  http://www.amsa.cz/Elektroinstalace-k-taznemu-zarizeni-univerzalni/839-MP-2-PS-park-asistent-7-p%C3%B3l-modul-pro-auta-s-datovou-sb%C4%9Brnic%C3%AD

Pokud ne tak tuhle.  http://www.amsa.cz/Elektroinstalace-k-taznemu-zarizeni-univerzalni/1704-WH-1-Can-Bus-7-p%C3%B3l-modul-pro-auta-s-datovou-sb%C4%9Brnic%C3%AD

Editováno: , autor: Pavel 5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Ahoj potřeboval bych, pomoc s elektrikou na tažném a nebo na vozíku. Mám takový problém, že když zapnu světla a brzdy tak je to na vozíku v pohodě, ale když zapnu mlhovku tak svítí brzda a když šlápnu na brzdu tak nic nesvítí. Elektriku mi dělalí přímo ve škodovce takže tam by to mělo být v pohodě. Ale s vozíkem když mi to na ostatních autech jde? Tak nevím. Potřeboval bych poradit. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...

Zdravím,koupil jsem tažný a tuto neoriginální elektriku   http://www.amsa.cz/Elektroinstalace-k-taznemu-zarizeni-univerzalni/840-MP-4-13-p%C3%B3l-modul-pro-auta-s-datovou-sb%C4%9Brnic%C3%AD.    Nechal jsem si to namontovat v servisu.Hrali si s tím 2 dny a stejně mi stále svítí porucha žárovek na palubce.Na Amsa.cz mi tuto elektriku na Octaviu II  doporučili.Nevíte poradit kde může být zrada.Děkuji

Editováno: , autor: serfig
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

Mám taký problém.na autě mám 13 pin zásuvku a mám jet s vozíkem na STK,,zasunul jsem redukci na 7pin,ale svítí na vozíku jen levé světlo a osvětlení spz. nic jiného nefunguje.Dříve jsem používal vozík na jiném autě se 7pin zásuvkou a vše fungovalo,nemá se třeba něco nakodovat.?Tažné je orig.Škoda mantované ve Škodovce v Holansku.

Můžete mě poradit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...