Přejít na obsah

Originální držák telefonu


Alesss

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

takhle jak to mas tak staci "rozzlomit" ten drzak, jak ho rozzdelas tak uz uvidis sroubky( snad jen 2) a to je vse, pak uz jen ve skodovce koupit kryt, ktery stoji cca 120,-

snad si to pamatuji dobre, protoze si vzpominam, ze sem kvuli tomu mel vyndany radio i ovladani topeni a myslim ze to bylo zbytecny :kol-27: ale mozna zas kvuli rozpojeni dratu co vedou do drzaku, ted presne nevim :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak už si to vyndal? Jak to uchycení toho držáku vypadá?

 

Ta záslepka o kterej mluví PcGamer je nacvaklá na dvou místech. Tady máš foto.

 

To stříbrný železo není original, ale dělam si ho do toho ručně. Bude to docela pevný uchycení držáku akorát bych to chtěl porovnat s originálním co se týče pevnosti ukotvení do plastu palubní desky..

 

 

post-85140-0-24561200-1404108701_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hotovo.

 

Laboroval jsem s ohybaným kovovým držáčkem do kterýho by se mobil strkal zezhora do přidržovacích lyžin.

Ale plech 0,5mm byl příliš ohebnej a nedržel tvar. Tak sem zkusil plech 1mm, ten zas byl naopak moc tvrdej a mobil šel do něj moc stuha nebo zlehka a vypadalo to hnusně.

 

Pak mě problesknul spásnej nápad-co takhle magnet, kámík měl kdysi na mobil Nokia 5110 magnetickej držáček na kterej se mobil jem přicvaknul.

Ale další komplikací bylo to, že mobil na magnet nejde-pouzdro je sice z kovu, ale to je čistej nemagnetickej nerez.

 

Tak sen mezi baterku a zadní kryt zbastlil takovej magnetickej křeníkovej plíšek z transformátoru.

 

Magnet je takovej divnej, drží pekelně oproti klasickým magnetům. A má navíc pogumovanou styčnou plochu takže přicvaklej mobil neklouže ani ne neotáčí.

 

Jako celek to vypadá docela divně, ale mě se to líbí a z pohledu řidiče to je velmi elegantní.

post-85140-0-39354700-1405174440_thumb.j

post-85140-0-48064700-1405174449_thumb.j

post-85140-0-95128800-1405174459_thumb.j

post-85140-0-71958500-1405174469_thumb.j

post-85140-0-30183200-1405174482_thumb.j

Editováno: , autor: Mr.Pavka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to je škoda že jsou lidi lenivý a radši si to koupí.

 

Nebo koupí takovéhle věci naznačujou, že maj obě ruce levý. Neříkám vaše.

 

Jinak tohle DODO bylo za komančů. A já jsem komunista..... :)

 

Alma-Je to z nerezu, to je škoda stříkat načerno, ale spíš uvažuhu dodělat ještě takou slzu nad ty hlavičky šroubů.

post-85140-0-34938100-1405188414_thumb.j

Editováno: , autor: Mr.Pavka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...