Přejít na obsah

BT-AUDIO u Swingu


Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

omlouvám se, jestli se to tu řešilo, ale bohužel jsem to nenašel. Mám OII po faceliftu, rok výroby 2010 a nemůžu rozchodit BT-Audio u rádia Swing. Mobil se mi s autem spárovat podařilo ale nikde v menu nemůžu najít, kde bych měl BT-AUDIO povolit a to jak v Maxi-Dot tak přímo u radia (tam snad ani jine nastaveni kromě zvuku neni ne?). Když dám MEDIA tak se mi zobrazuje jen AUX a CD.

 

Víte někdo jak na to? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

v telefonu (android ) jsem musel jeste pocolit v BT nasta veni aby se to sparovalo i pro media .... ted mam telefon po sparovani dva bt profily jeden PHONE druhy MEDIA.

v aute se mi to taky nechtelo zobrazit.... (telefon hral do BT ale v aute bylo ticho )  pak jsme znovu zmackul MEDIA a hned se mi na myslim treti pozici na swingu zobrazilo BT-AUDIO  zmackl jsme to a uz hraju.... muzu poslat fota

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc za odpověď. Fotky by byly super. Já mám BT-Audio povolené v nastavení swingu ale ta možnost se mi po stisku media ani nezobrazí. Používám iPhone a zatím jsem tu možnost u Skoda-BT povolit to i pro media nenašel tak se na to ještě mrknu detailněji. Každopádně Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Funkci BT-audio mam povolenou, zobrazi se i na displeji akorat muj telefon asi nepodporuje BT jednotka. BT handsfree normalne funguje ale prehravat hudbu z telefonu nejde. Nevíte někdo jestli to je BT jednotkou nebo to jde nějak nakodovat? Díky

Editováno: , autor: Kevinios
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
V 13. 4. 2014 na 22:10, Fiiles napsal:

Ahoj,

 

omlouvám se, jestli se to tu řešilo, ale bohužel jsem to nenašel. Mám OII po faceliftu, rok výroby 2010 a nemůžu rozchodit BT-Audio u rádia Swing. Mobil se mi s autem spárovat podařilo ale nikde v menu nemůžu najít, kde bych měl BT-AUDIO povolit a to jak v Maxi-Dot tak přímo u radia (tam snad ani jine nastaveni kromě zvuku neni ne?). Když dám MEDIA tak se mi zobrazuje jen AUX a CD.

 

Víte někdo jak na to? Díky

 

Díky za toto vlákno, měl jsem stejný problém jako Fiiles. OII FL 2011 - rádio Swing, maxidot, podpora BT v řídicí jednotce, mobil Honor 7 Lite s Androidem 7.0, testovaný hudební přehrávač foobar2000 Mobile ve verzi 1.0.94. V menu MEDIA se za normálních okolností nenachází položka BT-AUDIO, ikdyž je tato funkce povolena v nastavení autorádia (v podrobném menu -> BT-AUDIO -> ON). Pro mě fungoval následující postup:

1/    Spárování telefonu se řídicí jednotkou pomocí BT

2/    Povolení funkce BT-AUDIO v podrobném menu nastavení autorádia

3/    Aktivace viditelnosti BT modulu v telefonu

4/    V telefonu (může se lišit v závislosti na verzi systému) v podrobném nastavení BT -> párovaná zařízení -> detaily zařízení SKODA_BT -> profily zařízení -> aktivovat Zvuk médií

5/    V telefonu spustit hudební přehrávač a zahájit přehrávání. Reproduktor telefony by měl být potichu, hudba se posílá po BT.

6/    Na autorádiu stisknout MEDIA - na čtvrté pozici by se měla objevit položka BT-AUDIO -> aktivovat položku

7/    Vyhráno - užívejte svou oblíbenou hudbu

 

Osobně bych uvítal, kdyby byla položka BT-AUDIO viditelná pořád, pouze by případně hlásila nedostupnost hudebního zdroje při odpojeném telefonu. Ušetřilo by to hodně hledání. Snad tento stručný návod pomůže.

 

Mám však také navazující otázku:

Je možné v této konfiguraci ovládat přehrávání pomocí rádia/tlačítek na volantu?

Žádná tlačítka při přehrávání přes BT nefungují, lze jen měnit hlasitost. Na displeji rádia se zobrazuje pouze BT-AUDIO, lze nějak docílit zobrazení podrobnějších informací o přehrávání? Přijde mi jako logické, že by to fungovat mělo - ŘJ má přístup ke kontaktům, hovorům v telefonu atd, proč by potom nemohla mít moc ovládat přehrávání?

Wiki na stránce o BT popisuje tuto funkci jako AVRCP (Audio/Video Remote Control Profile) viz. ZDE   , profil A2DP - více info třeba ZDE. Nikde jsem však nenašel důvěryhodné informace o tom, zda tuto funkci ŘJ podporuje, případně za jakých podmínek. Díky za vaše nápady.

 

 

 

Editováno: , autor: pekocek
doplnění otázky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zdravím mam taky menši problém mam autorádio swing a originál bluetooth sadu s označením 7P6 035 730 C všetko fungovalo ako malo a teraz po kúpe nového telefónu Huawei P20 ktorý ma už bluetooth verziu 4,2 tak už sa s nim neviem spojiť píše ze je nekompatibilný co s tým ? treba novu jednotku alebo ako to vyriešiť ? Jedná sa o Octaviu 2 FL.

33117478_10211963321866346_1755757685434744832_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...